Наверх
Меню
Меню
Событие
23/03
Лекція Міхеїла Абрамішвілі "На перехресті древніх культур Євразії: археологія Тбілісі з найдавніших часів до християнської епохи"
lecture_tbilisi_fb.jpg
lecture_tbilisi_fb.jpg

Лекція Міхеїла Абрамішвілі "На перехресті древніх культур Євразії: археологія Тбілісі з найдавніших часів до християнської епохи"

Національний художній музей України запрошує на лекцію професора археології Державного університету Іллі  в Тбілісі, директора Тбіліського археологічного музею (зараз – відділ Національного музею Грузії)  Міхеїла Абрамішвілі  

"На перехресті древніх культур Євразії: археологія Тбілісі з найдавніших часів до християнської епохи". 

 

Сучасний Тбілісі,  розташований  практично в центрі південного Кавказу, обмеженого Великим і Малим Кавказькими хребтами і Каспійським і Чорним морями,  з найдавніших часів був перехрестям  торгових доріг, що з'єднують Європу з Азією і Передню Азію зі степами Східної Європи.  Через цю географічну особливість у межах міста налічується понад 250 археологічних пам'яток, які охоплюють період від епохи енеоліту до пізнього середньовіччя.

Міхеїл Абрамішвілі, який  багато років керує Тбіліською археологічною експедицією,  розповість про підсумки археологічних досліджень у Тбілісі та про проблеми  міської археології. 

Лекція відбудеться 23 березня о 18:00.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **