Наверх
Меню
Меню
Событие
11/04
Конкурс на посаду директора Українського інституту
інфографіка[1].png
інфографіка[1].png

Конкурс на посаду директора Українського інституту

З 12 березня до 11 квітня триває конкурс на посаду директора Українського інституту – аналога Британської ради, Гете-Інституту, Французького інституту тощо.

Майбутній керівник Українського інституту відповідатиме, перш за все, за креативний напрям діяльності установи. А більшість “бюрократичних” обов’язків належатиме виконавчому директору. МЗС передбачено такий розподіл повноважень з огляду на попередній досвід інших державних інституцій, коли творчі люди, стикаючись з “бюрократичною машиною”, розчаровувалися і йшли з посади. 

Директору також гарантується незалежність у керівництві роботою Українського інституту. МЗС всіляко сприятиме його взаємодії з державним апаратом, але запобігатиме можливим спробам впливу на його роботу. Лише Наглядова рада, відповідно до існуючих принципів і правил, спрямовує діяльність установи.

Прозорість конкурсу забезпечить конкурсна комісія, до якої увійшли 9 незалежних експертів у сфері культури та комунікацій. Для об’єктивності відбору конкурсна комісія затвердила чіткі критерії оцінки кандидатів. Зокрема, оцінюватимуться концепція розвитку Українського інституту, есе «Моя роль в управлінні Українським інститутом», які повинен подати кандидат, а також його досвід у міжнародних мультидисциплінарних проектах.

Умови конкурсу за посиланням https://goo.gl/vNP2dh

Пропонуємо переглянути відеоролик, в якому керівники Британської ради, Гете-Інституту та Французького інституту діляться своїм досвідом роботи та побажаннями майбутньому директору Українського інституту

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **