Наверх
Меню
Меню
Событие
28/03
Проект «iFashion-Art» в Музеї історії міста Києва
fullsizeoutput_498.jpeg
fullsizeoutput_498.jpeg

З 28 березня - 26 квітня 2018 року  в Музеї історії міста Києва проходитеме проект «iFashion-Art».

Це складний мультидисциплінарний проект, що поєднує мистецтво, моду, психологію спілкування та освіту.  На виставці представлені роботии 52 видатних українських художників сучасності та унікальні сукні французької мисткині Isagus Extroversions.  Цей проект - перформанс, в якому глядач бере безпосередню участь, який змінює його та змушує замислитись над сучасністю, свідомим споживанням та пізнанням сутності дійсності. Шлях, який має пройти відвідувач цією виставкою – є перформансом у перформансі. Цей шлях має 4 кроки/локації

Олексій Анд. "Параджанов".

Перший крок  (3 поверх музею)  – виставка сучасного мистецтва українських митців. Виставка поєднує в собі живопис, фотографію, інсталяцію, хеппенінг, відео та анімацію, а також унікальні сукні еко-фешн мисткині Isagus Extroversions. Сукні виконані зі вторинної речовини та незвичних матеріалів (сукня з використаних чайних пакетиків, сукня з ляльок, сукня з противогазів). Експозиція змушує глядача замислитись на тим, що таке сучасність, яку він проживає, та відкритись для нових ідей та думок. На виставці представлені роботи видатних українських художників Василя Цаголова, Олександра Ройтбурда, Арсена Савадова, Олега Тістола, Віктора Марущенка,  Миколи Білика, Віктора Сидоренка, Володимира Слепченка, Юрія Соломка, Олексія Анда, Миколи Маценка, Олександра Клименка, Ігора Гусєва, Миколи Сологубова, Владислава Шершевського, Анастасії Крайнєвої, Андрія Блудова, Олени Пронькіної, Валерії Літвінової, Олени Придувалової, Дарини Момот, Оксани Стратийчук, Анастасії Подерев’янської, Петра Лебединця, Олександра Журавля, Валентини Козяр, Леоніда Бернад, Олександра Владимирова, Єгора Зігура, Миколи Зігура, Олега Давиденка, Сергія Тумасова, Ігора Бабія, Володимира Харченка та інших. Загалом 52 художники.

Володимир Слепченко. "Чорний квадрат олігарха".

Друга крок (1 поверх музею, ліве крило) надає глядачу унікальну можливість сформувати свій власний стиль та образ за допомогою команди дизайнерів, що перетворять процес створення стилю на унікальну ділову гру, використовуючи макетний одяг. Ця зупинка розкриває взаємозв’язок між зовнішнім виглядом, мисленням та поведінкою, які абсолютно взаємоповїязані та індукують одне друге.

Запускається механізм рефлексії відвідувача  і наштовхує його на запитання — як впліває моя зовнішність на мене і як мене сприймають.

Анатолій Твердий. "Мотоцикліст".

Третій крок( 4 поверх музею) - перформанс «Знайомства за 5 хвилин». В спеціально облаштованому креативному просторі кожен з відвідувачів зможе знайти собі пару для безпосереднього спілкування на важливі теми. Перший по черзі відвідувач має обрати собі співрозмовника за привабливістю його зовнішнього вигляду і запросити його до бесіди, дотримуючись спеціально прописаних правил: 1) не використовувати сленг; 2) звертатись ввічливо один до одного; 3) заборона на зверхність.

Ігор Галан. Без назви.

Четвертий крок ( 1 поверх музею, арт-хол) є освітнім інтерактивним простором, який допоможе відвідувачу зробити якісний крок вперед в процесі самовдосконалення. В цьому просторі відвідувач зможе звернути увагу на можливость саморозвитку та надихнутися новими ідеями. 

Юрій Соломко. Без назви.

В межах виставки передбачена освітня програма.

Авторка  проекту —  українська дизайнерка Тетяна Іващенко.

Консультантка проекту  - доктор філософських наук Світлана Стоян.

 

27 березня о 18:30 в Музеї історії міста Києва відбудеться урочисте відкриття  проекту «iFashion-Art»

 

ЛОКАЦІЯ: Музей історії міста Києва, весь виставковий простір

АДРЕСА: вул. Богдана Хмельницького, 7.  

ЧАС РОБОТИ: з 11.00 — 21.00, без вихідних

 

 

   

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **