Наверх
Меню
Меню
Новость
26/03
Історія успіху: учасник «Срібного мольберта» розбавляє живописні будні вихідними з графіті
Graffiti-weekend-6.jpg
Graffiti-weekend-6.jpg

Історія успіху: учасник «Срібного мольберта» розбавляє живописні будні вихідними з графіті

Історія успіху: учасник «Срібного мольберта» розбавляє живописні будні вихідними з графіті

Ми вже розповідали про проект Дениса Метеліна та Нестора Лісовського «Лабіринт», який хлопці втілили у Львові. Учасник «Срібного мольберта» Денис Метелін не сидить на місці та продовжує займатися активною творчою діяльністю, працювати над створенням нових проектів. А для того, щоб обмінятися досвідом та поспілкуватися, Денис із друзями влаштовують graffiti weekend у рідному місті на території заводу «Рема», де знаходиться галерея «Фарбований лис».

«Графіті-вікенди є гарною нагодою, щоб зібратися разом заради улюблених справ – графіті, спілкування. До всього, це нагода обмінятися досвідом та послухати хорошу музику», – каже хлопець.

Графіті Денис захоплюється уже років десять, із підліткового віку. Каже, це допомагає відійти від буденності й переключитися, розширити межі свідомості. Зараз хлопець ще більше захопився вуличним мистецтвом, тож експериментує, комбінуючи техніки.

Виконані роботи цікаві ще й тим, що малювали їх хлопці не на стіні, як це зазвичай відбувається в стріт-арті, а на плівці, тож тепер їх зручно транспортувати. До речі, одну з робіт уже планують передати у Київ.

Текст: Ксенія Шокіна

Фото надані Денисом Метеліним

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

комментарии
Календарь
18/02

GALLERY 83 ПРЕЗЕНТУЄ ОДНОЧАСНО ДВА ПРОЕКТИ: УКРАЇНСЬКИЙ ОБМІН ПРИНТАМИ #4 ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ОЛЕКСАНДРИ ВАЛЬЧУК «САД ГРАВЮР»   18 лютого в київській Галереї 83 буде представлено ...

21/02

Мистецтво взаємодії: на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020 митці візуалізують бачення кооперації бізнеса, влади та суспільства   21 лютого у КВЦ «Парковий» пройде щорічний бізнес-форум ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **