Наверх
Меню
Меню
Событие
03/04
Академія о сьомій: лекція про Олега Голосія в PinchukArtCentre
nad_aysbergami.jpg
nad_aysbergami.jpg

Академія о сьомій: лекція про Олега Голосія в PinchukArtCentre

У вівторок, 3 квітня, о 19:00 запрошуємо на чергову подію лекторію PinchukArtCentre «Академія о сьомій».

Тетяна Жмурко прочитає лекцію «Політ над безоднею" про творчий метод художника, для якого живопис був стихією, що поглинала його цілком, про експресію та художню міць, про страхи та мрії, які є частиною полотен Голосія.

Творчість Олега Голосія нерозривно пов’язана зі сквотом на вул. Паризької комуни в Києві, а трагічна загибель художника стала символічним кінцем існування цілої епохи, де мистецтво та Dolche Vita плавно перетікали одне в одне.

Подія відбудеться на 6-му поверсі PinchukArtCentre у відеолаунжі кафе One Love Coffee.

Академія о сьомій -  курс лекцій Дослідницької платформи PinchukArtCentre, присвячений українському сучасному мистецтву.

Тетяна Жмурко - мистецтвознавець, дослідниця PinchukArtCentre, старший науковий співробітник Національного художнього музею України.

Головне фото: Олег Голосій. Над айсбергами. 1991. 100х121 см, холст, олія

комментарии
Календарь
25/02

МВЦ Музею історії міста Києва та Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) представляють арт-проект «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ» Українська асоціація жіночих ...

28/02

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт «Кілька історій та об’єктів» Лесі Хоменко. Виставку побудовано за принципом тотальної інсталяції та сконструйровано як інформаційно ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **