Наверх
Меню
Меню
Событие
03/04
Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє виставку Альберта Лореса «As far as we have jazz»
29595337_1619404471488373_4610277662596469336_n.jpg
29595337_1619404471488373_4610277662596469336_n.jpg

Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє виставку Альберта Лореса «As far as we have jazz»

Культурна лабораторія EDUCATORIUM   представляє виставку  Альберта Лореса  «As far as we have jazz» 

 Українське суспільство перебуває в постійній напруженій увазі, зосередженій на новинах зі Сходу. Проте зовсім поруч із Україною притулилася «модель» для всіх подальших російських проектів по створенню "сірих зон"— невизнана Придністровська республіка. За схемою, що вже стала класичною, в цьому регіоні слідом за нагнітанням мовного питання було спровоковане військове протистояння. Результат — російські війська на вулицях, триколори поруч із «прапором республіки», парадигма Руського миру. Оце, мабуть, і все, що пересічний європеєць знає про Придністров’я.

   Нині між невизнаною республікою та сусіднім світом пролягла безодня, навкруги її культури утворилася певна часово-просторова «капсула». Поза тим, джазова культура у невизнаній державі продовжує існувати. Іспанський фотограф Альберт Лорес за допомогою фотографії показує приховане життя Придністров’я через спостереження за студентами та випускниками джазового відділення Тираспольського інституту. Його кадри ніби відтворюють музику, що лунає у стінах забутого закладу. Колись, ще за радянських часів сюди, до Тирасполя їхали на навчання джазмени-початківці з України, Росії, Польщі, як до одного із кращих музичних вишів Союзу. Один з провідних його педагогів Віктор Зеленський та його учні слухали Еллінгтона і Клептона, імпровізували у невеликому підвальному приміщенні і організували групу «Діти підземелля».

   Альберт Лорес — фотохудожник родом з Мадриду. Шість років тому він покинув офісну роботу в Іспанії заради подорожей, які забезпечував працюючи виноробом у Новій Зеландії, Каліфорнії та Європі. В цей час розвивав власний стиль фотографії. Наразі Альберт живе в Києві, працює над проектами у Східній Європі та Північній Індії.

Виставка триватиме з 3 до 15 квітня 2018 року.
Відкриття виставки відбудеться 3 квітня о 19:00 за адресою: вул. Рейтарська, 8Б, культурна лабораторія EDUCATORIUM.

 

комментарии
Календарь
18/02

GALLERY 83 ПРЕЗЕНТУЄ ОДНОЧАСНО ДВА ПРОЕКТИ: УКРАЇНСЬКИЙ ОБМІН ПРИНТАМИ #4 ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ОЛЕКСАНДРИ ВАЛЬЧУК «САД ГРАВЮР»   18 лютого в київській Галереї 83 буде представлено ...

21/02

Мистецтво взаємодії: на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020 митці візуалізують бачення кооперації бізнеса, влади та суспільства   21 лютого у КВЦ «Парковий» пройде щорічний бізнес-форум ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **