Наверх
Меню
Меню
Событие
05/04
У музеї Людвіга в Будапешті відкривається виставка «Перманентна революція»
fullsizeoutput_4ac.jpeg
fullsizeoutput_4ac.jpeg

У музеї Людвіга в Будапешті відкривається виставка «Перманентна революція»

У музеї Людвіга в Будапешті відкривається виставка «Перманентна революція»

Проект українських художників вперше представлять в європейському музеї

 

5 квітня відбудеться відкриття виставки українського сучасного мистецтва «Перманентна революція» в музеї Людвіга в Будапешті. Куратори проекту  від імені Музею Людвіга – директор  музею Джулія Фабеньї, з боку Zenko Foundation – Аліса Ложкіна та Костянтин Акінша. Виставка буде експонуватись з 6 квітня до 24 червня.

«Перманентна революція» стане першим для України масштабним проектом у європейському музейному просторі. За кураторською концепцією виставка поєднує головні моменти розвитку вітчизняного арту від кінця 80-х до сьогодення та представить знакові твори багато з яких добре відомі нашому глядачеві, але залишаються невідомими за кордоном.

«Для інтеграції в європейський культурний простір з ним потрібно в першу чергу контактувати, - говорить засновник Zenko Foundation Зенко Афтаназів. – Виставка українського мистецтва включена до програми щорічного культурного фестивалю Budapesti Tavaszi Fesztival, заплановані кураторські екскурсії – це дасть можливість ще більшій кількості глядачів познайомитись із проектом».

Жанна Кадирова

Сучасне українське мистецтво – явище, яке активно розвивається, зі своєю унікальною історією. Високий художній рівень робіт провідних українських художників, як і відображена в них атмосфера непростих трансформацій у країні, сподіваємося, стане цікавим відкриттям для європейської аудиторії.

У події візьмуть участь 37 сучасних вітчизняних художників і мистецьких груп:

APL315, Пьотр Армяновський, Сергій Братков, Анатолій Бєлов, Артем Волокітін, Станіслав Волязловьский, Вова Воротньов, Жанна Кадирова, Гліб Катчук та Ольга Кашимбєкова, Алевтина Кахідзе, Борис Кашапов, Аліна Клейтман, Тарас Ковач, Дар’я Кольцова, Марія Куликовська, Юрій Лейдерман та Ігор Чацкін, Микола Маценко, Борис Михайлов, Роман Михайлов, Роман Мінін, Євген Нікіфоров, Нацпром (Олег Тістол та Микола Маценко), Сергій Петлюк, Ігор Петров, Олексій Радинський, Влада Ралко, Олександр Ройтбурд, Степан Рябченко, Арсен Савадов, Олексій Сай, Василь Цаголов, Олександр Чекменьов, Давид Чичкан, Мітя Чуріков, Микита Шаленний, Open Group, Szuper Gallery (Сузанна Клаузен та Павло Керестей).

Євген Нікіфоров

Організатор проекту: Музей Людвіга у Будапешті.

Співорганізатор: Zenko Foundation.

Виставка організована у співпраці із Budapesti Tavaszi Fesztival.

Проект за підтримки: Peter und Irene Ludwig Stiftung, Embassy of Ukraine to Hungary, Emberi Eroforrások Minisztériuma, MUPA Budapest, страхова компанія UTICO, Ost-West Express.

Про Музей Людвіга – Музей сучасного мистецтва (Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum) в Будапешті.

Музей Людвіга в Будапешті – одна з центральних європейських інституцій сучасного мистецтва. Один із дванадцяти музеїв по всьому світі заснований фондом Людвіга (PeterundIreneLudwigStiftung), Музей Людвіга володіє надзвичайно великою частиною колекції сучасного мистецтва Петера та Ірени Людвігів. В оригінальній експозиції можна побачити твори Пікассо, Роя Ліхтенштейна та Енді Уоргола. 

 

Про ZenkoFoundation. Заснована у 2015 році, українська фундація, яка підтримує і розвиває сучасне мистецтво та культуру України. Пріоритетними напрямками роботи ZenkoFoundation є: виставкова програма українського сучасного мистецтва у масштабних національних і міжнародних проектах; підвищення інтересу широкого кола глядачів до українського сучасного мистецтва в Україні та за її межами; міжкультурні колаборації у сфері культури та мистецтва; освітня діяльність у сфері культури через поширення та надання у відкритий доступ друкованих видань та онлайн матеріалів про вітчизняних художників та мистецькі процеси нашої країни. В колекції ZenkoFoundation – понад 400 творів вітчизняних сучасних художників. З метою культурної децентралізації українського сучасного мистецького руху фундація підтримує мистецькі проекти у різних містах України.

Про подію:

http://www.be-inart.com/post/view/2368

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **