Наверх
Меню
Меню
Новость
11/04
«Срібний мольберт»: історія успіху. Персональна виставка Злати Шишман
2018.03.29---08.jpg
2018.03.29---08.jpg

«Срібний мольберт»: історія успіху. Персональна виставка Злати Шишман

Радіємо з успіхів наших конкурсантів! Тільки-но завершилася виставка Євгенії Божко, як там же, у виставковій залі кафедри образотворчого мистецтва Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури, презентувала свою дебютну експозицію ще одна учасниця «Срібного мольберта» Злата Шишман. Виставка з промовистою назвою «Південна палітра» відкрилася  29 березня 2018 року.

З-поміж експонованих 53 робіт представлені різні жанри, в яких працює талановита дівчина: натюрморт, портрет, сюжетна композиція. Здебільшого твори виконані олією, однак є й низка графічних робіт. Злата шукає власний стиль та є наслідницею представників одеської школи живопису.

«Я давно планувала цю виставку, бо вже зібралося чимало робіт, які хочеться показати публіці – так назріла моя перша персональна виставка, – розповідає дівчина. – Ця подія не тільки значима, але й дещо символічна для мене – це своєрідна риска, підбиття підсумків, проходження першої сходинки на шляху до мистецтва, адже я якраз захистила диплом і отримала ступінь бакалавра».

Дівчина зізнається, що малювати полюбляла з дитинства – воно й не дивно, адже її батько теж художник. «У нас удома було дозволено малювати на стінах – такий собі мистецький простір, де твоє самовираження не обмежують жодні рамки», – пригадує художниця.

До цього Злата Шишман уже брала участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках, двічі ставала учасницею студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт», вступила до молодіжного об’єднання Одеської обласної організації Національної спілки художників України, побувала на міжнародному художньому пленері у Болгарії.

Дівчина роздумовує: «Срібний мольберт» – це поштовх у творчості: ти працюєш у зручному для себе темпі й раптом потрапляєш в екстремальні умови, де потрібно зібратися, акумулювати всі свої сили, зосередитися. Довкола багато людей, тебе фотографують, знімають на відео, беруть інтерв’ю… Врешті усе це накладає відбиток на подальшій роботі по завершенню конкурсу, підвищується художній рівень робіт. Я стала більше розуміти і завела багато знайомих у різних куточках України».

Представлені роботи дівчина виконала впродовж 2017 – 2018 року, тож є тут і зовсім свіжі твори. Триватиме виставка «Південна палітра» упродовж місяця – до 27 квітня 2018 року.

Текст: Ксенія Шокіна

Фото надані Златою Шишман

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **