Наверх
Меню
Меню
Событие
18/04
Авторська лекція ОЛЕКСІЯ ЗОТИКОВА "Микола Красовський, Божою Милістю Детектив: до 100-річчя карного розшуку незалежної України"
14373ec2e47ada8abbbaca5ae67f4b0b.jpg
14373ec2e47ada8abbbaca5ae67f4b0b.jpg

Авторська лекція ОЛЕКСІЯ ЗОТИКОВА "Микола Красовський, Божою Милістю Детектив: до 100-річчя карного розшуку незалежної України"

Авторська лекція ОЛЕКСІЯ ЗОТИКОВА "Микола Красовський, Божою Милістю Детектив: до 100-річчя карного розшуку незалежної України".

Наступної середи, 18 квітня, о 19.00 Галерея "КалитаАртКлуб" запрошує на авторську лекцію ОЛЕКСІЯ ЗОТИКОВА "Микола Красовський, Божою Милістю Детектив: до 100-річчя карного розшуку незалежної України".

Для статусу справжньої європейської столиці нашому давньому Місту не вистачає – серед іншого – також свого Геніального Детектива.

У Лондоні – Шерлок Холмс.
У Парижі – Жюль Мегре.
У Брюсселі – Еркюль Пуаро…

У цих геніїв кримінального розшуку є одна спільна властивість. Усі вони – літературні персонажі.

А у Києва був власний РЕАЛЬНИЙ Шерлок Холмс, Жюль Мегре та Еркюль Пуаро – “в одному флаконі”.
Його звали – Микола Олександрович Красовський.

Від початку ХХ століття і до кінця Українських Визвольних змагань цей корінний киянин розкрив низку значущих кримінальних злочинів, включно із сумновідомою на весь світ “справою Бейліса” (1911 – 1913).

Хоч яка влада (окрім більшовиків на початку 1918 і потім, звичайно) не вкорінювалася у Києві – ще до розставляння “своїх людей” по ключових посадах – начальником кримінального розшуку неодмінно призначався Наш Герой. Навіть заочно! Адже будь-яка київська влада знала, що Кращого у своїй професії – нема і бути не може.

На початку 1990-х років автору лекції пощастило познайомитися з родичами М.О.Красовського у Києві та у Білій Церкві. Готувався випуск телесеріалу, присвячений Королю київського карного розшуку, був написаний пілотний кіносценарій та відзнята перша тисяча метрів кіноплівки...

Про подальше та попереднє! – у авторському вечері ОЛЕКСІЯ ЗОТИКОВА в Галерея "КалитаАртКлуб" за адресою: вул. Малопідвальна, 21/8.
 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **