Наверх
Меню
Меню
Новость
18/04
«Срібний мольберт»: історія успіху. Персональна виставка Анастасії Худякової в Харкові
08.jpg
08.jpg

«Срібний мольберт»: історія успіху. Персональна виставка Анастасії Худякової в Харкові

Ще зовсім нещодавно учасниця конкурсу «Срібний мольберт» Анастасія Худякова представила харків’янам персональну виставку в Будинку Нюрнберга, відтак відвідала художній пленер в Ізраїлі разом із іншим учасником «Мольберта» Андрієм Чижовим, а нині знову радує нас новим вернісажем. 5 квітня 2018 року у галереї Харківської дитячої художньої школи імені І. Рєпіна відкрилася нова виставка Анастасії Худякової «Творчі пошуки».

Експозицію презентували у рамках проекту «Наші випускники», який триває в художній школі. Усього на виставці представлені 37 робіт, серед яких є й диптих, виконаний під час пленеру в Ізраїлі, а також серія з семи робіт «Дуальність вогню».

Настя пояснює, що її друга персональна виставка, перш за все, звернена до її учнів – вихованців художньої школи, де дівчина викладає живопис, однак цікавою вона буде і для пересічного глядача, поціновувача мистецтва.

«Останнім часом я багато експериментую із фактурами, роблю рельєфні роботи. Хотілося показати різноманітність, пошук себе. У цій виставці є все, з чим я працюю: тут і академічний живопис, і портрети, і роботи з пленерів, і абстракція», – розповідає Настя.

Роботи виконані олією, акрилом та у змішаній техніці впродовж останніх двох років, а експозиція умовно поділена на дві частини: в одній представлена класична манера виконання, в іншій же – сучасне концептуальне мистецтво.

«Не варто боятися експериментувати, потрібно шукати себе», – впевнена дівчина. Триватиме виставка Анастасії Худякової упродовж місяця.

Текст: Ксенія Шокіна

Фото надані Анастасією Худяковою

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

комментарии
Календарь
24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

26/09

  Відкриття виставки Бориса Фірцака «Різне»   З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме ...

28/09

У КИЄВІ ВТРЕТЄ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА І МЕДІА-МИСТЕЦТВА KYIV LIGHTS FESTIVAL Промінь дитячих мрій злетить до зірок під час KYIV LIGHTS FESTIVAL 28 і 29 вересня 2019 го року ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **