Наверх
Меню
Меню
Событие
24/04
Щербенко Арт Центр презентує персональний проект Альони Науменко “Зв’язок”
14.jpg
14.jpg

Щербенко Арт Центр презентує персональний проект Альони Науменко “Зв’язок”

Щербенко Арт Центр презентує персональний проект Альони Науменко “Зв’язок”

24.04 - 26.05

Із 24 квітня в просторі Щербенко Арт Центру можна буде побачити довгоочікувану персональну виставку київської художниці Альони Науменко “Зв’язок” - велику серію маленьких скульптур, дбайливо покладених авторкою до баночок з-під дитячого харчування.

У проекті “Зв’язок” показаний неочевидний світ материнства, часто обмежений простором квартири та подвір’я, але безмежний у різномаїтті тонких, глибоких, яскравих, складних переживань. Кропіткий процес створення мініатюр дозволив мисткині переосмислити власне дитинство та співставити його із досвідом своєї дитини: “Це була скрупульозна робота, властива мені як людині взагалі. До того ж я згадувала себе маленькою, як щось ліпила в дитинстві. Я намагалася ідентифікувати себе з донькою: ми разом створювали свої маленькі скульптури”.

Поєднані та переплетені в пам’яті, переживання художниці нагадують дивні артефакти із сновидінь. Адже часто молоді батьки не можуть виспатися та перебувають на межі сну і пильнування: “Хоча там майже немає сюрреалістичних предметів, але коли вони змішані в баночках, то набувають в своєму абсурдному поєднанні нових значень, і отримують новий сенс, виявляючи щось досі приховане, неочевидне. Це обмеженість вільного часу, руху за межами квартири, таке собі "сидіння в баночці". Баночка-кімната стає цілим світом, а світ за вікном - іншою планетою. Та, в решті решт, труднощі вибудовують низку нових, досі невідомих почуттів і можливостей, переосмислення свого значення як жінки”.

В межах виставки відбудеться низка освітніх подій, присвячених обговоренню проблем і можливостей для молодих батьків у сферах архітектури, дизайну, арт-інституцій та в межах урбаністичних і гендерних студій.

Відкриття: 24.04, 19:00

Виставка “Зв’язок” триватиме в Щербенко Арт Центрі до 26 травня включно.

Вхід вільний

Альона Науменко народилася 1981 року в Києві. У 1999 році закінчила Державну художню середню школу (ДХСШ) ім. Т.Г.Шевченка; в 2005 закінчила НАОМА, факультет станкового живопису; в 2008 - аспірантуру (асистентура та стажування) НАОМА. Із 2008 року член Національної Спілки художників України. Із 2013 року учасник групи «Йод». Представляла свої роботи в персональних та групових проектах у Боттега Галереї, Мистецькому Арсеналі, Малій Галереї, Інституті проблем сучасного мистецтва, Центр сучасного мистецтва М17, галереї Project Space в Києві, Україна. Альона Науменко живе і працює в Києві.

Щербенко Арт Центр заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко в 2012 році. Завдання центру - створення можливостей для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів, майстер-класів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн світу.

 

КИЇВ, УКРАЇНА
ВУЛ. МИХАЙЛІВСЬКА 22В

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **