Наверх
Меню
Меню
Новость
05/06
ІІ Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2018»
_MG_1581.jpg
_MG_1581.jpg

ІІ Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2018»

З 5 по 14 червня 2018 р. в Вінниці відбудеться ІІ Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2018»

Метою пленеру є формування іміджу Вінниці як європейського міста, розвиток культурного потенціалу, презентація кращих зразків художнього мистецтва, підтримка та стимулювання до творчості художників України.

До участі у пленері запрошуються професійні художники зі всієї України та зарубіжжя. Відбір конкурсних заявок триватиме до 20 травня, але вже на сьогоднішній день оргкомітет конкурсу розглядає більше 300 заявок від художників не тільки з України, а й з Франції, Грузії, Литви та ін. країн. Для участі в пленері будуть відібрані 10-15 художників, які протягом майже двох червневих тижнів будуть відображати на свої полотнах наймальовничіші куточки української «золотої провінції» - Вінниці та Поділля.

Завдяки таким масштабним мистецьким подіям вінницький мистецький арсенал активно поповнюється роботами з іншим баченням краєвидів Вінниці і поступово формує арт-колекцію майбутнього музею сучасного мистецтва Вінниці. Роботи, які малюватимуть учасники заходу, вінничани та всі бажаючі зможуть побачити у День міста на початку вересня. Також у рамках ІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist 2018» відбуватиметься ціла низка заходів -  художні майстерні, майстер-класи, обмін досвідом, творчі зустрічі.

Перший Всеукраїнський  мистецький пленер «Кращий художник» відбувся в серпні 2017 р. Кількість поданих заявок сягнула за 200, з яких було відібрано 12 художників, яки взяли участь в пленері. Переможцями було визнано двох митців, котрі нестандартно побачили Вінницю: корифея і вінничанина - Володимира Овраха та дебютанта пленерів і чернігівчанина Євгена Шаповалова. Переможці були відзначені почесними значками зі срібла із покриттям коштовною позолотою «Кращий художник».

«Я не очікував такого результату, – зізнається Євген Шаповалов, чиї пейзажі Вінниці важко сплутати із іншими картинами – імпресіоністичні у поєднанні з абстракцією. – У мене ще не так багато досвіду, а вже така нагорода. Зі всіх, які я досі отримував, вона є найвищою та найціннішою. Дуже гарно мені було попрацювати у Вінниці. Я намагався зробити так, щоб показати це чудове місто оригінально, щоб це не було схожим на інших».

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **