Наверх
Меню
Меню
Новость
30/04
Виставка Антона Логова "Єднання" в Маріуполі
фото 1.jpeg
фото 1.jpeg

Виставка Антона Логова "Єднання" в Маріуполі

28 квітня, в Маріуполі, в рамках StartupГогольFest, у Центральній бібліотеці ім. Короленко, художник Антон Логов представив виставку "Єднання".

Експозиція складається з багатьох графічних робіт, створених за останній рік, які емоційно описують події в українському сучасному суспільстві.

Це і інформаційне перезавантаження, війна, а також і окремі незалежні думки, стосовно нашого майбутнього. Сприймається, як оберіг людських думок. Виставка через текст напряму пов'язана з простором бібліотеки.
Антон Логов.

Також, 29 квітня, в рамках акції Немонстрація 2018 від Платформи Тю, Антон Логов провів інтерактивний перформанс "Взаємодія". Головний персонаж його - зелена стрічка, яка об'єднує людей і їх різні погляди.

Куратор - Олександра Халепа.

Адреса : м. Маріуполь, вул. Металургів, 93б.

Додаткова інформація: http://www.be-inart.com/post/view/2504

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **