Наверх
Меню
Меню
Новость
02/05
Художниця Олена Сіятовська представила проект на міському пляжі у Маріуполі – серію фоторобіт під назвою «Граничний стан»
1.jpg
1.jpg

Художниця Олена Сіятовська представила проект на міському пляжі у Маріуполі – серію фоторобіт під назвою «Граничний стан»

Художниця Олена Сіятовська представила проект на міському пляжі у Маріуполі – серію фоторобіт під назвою «Граничний стан»

Граничний стан за тримкістю (англ. ultimate limit state; ULS) — механічний стан об'єкта, що характеризується певними значеннями напружень та деформацій, за якого подальша зміна навантаження та експлуатація неприпустима чи недоцільна. Вона призводить до руйнування, втрати несучої здатності чи стійкості, розвитку надмірних деформацій.

У данному випадку деформації — це перші відчуття від міста, демонстрація певного стану публічного простору, як ззовні, так і зсредени. Дивне відчуття спокою і напруження одночасно на відстані близько 20 км від лінії розмежування з руйнівною силою війни.

Фотофіксація, як спроба передати закінчення одного періоду і натяк на неминучість нового, життєво важливого періоду для міста. Естетика весіннього цвітіння, що переплітається зі сталими наслідками бойових дій у міському просторі створює відчуття того, що тяжкі часи лишилися позаду, а попереду — майбутнє, яке кожен створює власноруч.

Серія зображень, створених у процесі прогулянки Маріуполем, що розміщена на залізних щитах міського пляжу, демонструє новий етап в історії міста, переосмислює минуле зі сподіванням на майбутнє.

Виставка відбулася в рамках проекту Маріуполь. Мистецька інтеграція. Startup ГогольФест, підчас фестивалю Startup Гогольfest. Під інтеграцією в широкому сенсі розуміють процес становлення цілісності, збереження взаємодіючих систем і налагодження між ними взаємних контактів.

Текст і фото надані художницею.

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **