Наверх
Меню
Меню
Событие
11/05
У Києві відкриють виставку віртуальної скульптури “Умовний спосіб”
poster.jpg
poster.jpg

У Києві відкриють виставку віртуальної скульптури “Умовний спосіб”

11 травня у київській галереї “Митець” відбудеться презентація віртуальної експозиції сучасної скульптури “Умовний спосіб”. Виставка проходитиме в рамках масштабного проекту Volume  Park. 

У своїх роботах відомі художники (Назар Білик, Олексій Золотарьов, Олександр Дяченко, Катерина Бучацька, Петро Гронський, Данило Шуміхін, Іван Підгайний, Аліса Забой)

торкнуться питання інституціонального розвитку української культури. Вони запропонують зануритись у світ віртуальної реальності, щоб мати змогу оцінити свої реальні  можливості у безмежному світі поки що віртуальних прагнень.

Проект є важливим прецедентом презентації співпраці сучасного мистецтва та новітніх технологій.

Порталом у віртуальний світ мистецтва протягом презентації проекту та експозиції стануть шоломи віртуальної реальності Lenovo Explorer та потужні ноутбуки Legion Y520 від Lenovo.

Інноваційний партнер проекту - компанія Lenovo.

Вхід на виставку безкоштовний

Відвідати презентацію зможуть тільки особи що зареєструвалися за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1o8QcpHQbbdJZznPnjxVN4sfiVRV4Is6HyoDen0nKYzs/edit 

Звертаємо вашу увагу, що у реєстрації може бути відмовлено через обмежену кількість місць.

У організації проекту взяли участь:

-       ГО Конгрес активістів культури - Конгрес розвиває мережу культурного активізму та сприяє реалізації міждисциплінарних проектів. Сприяє обміну культурним досвідом, розвитку співробітництва між діячами культури різних країн, національними і міжнародними організаціями культури, встановленню зв’язків з подібними організаціями у тому числі, іноземними і міжнародними;

Сприяє розвитку креативних індустрій, розповсюдженню та популяризації досягнень української та світової культури і мистецтва

-       ГО НСХУ - Національна спілка художників України

всеукраїнська громадська творча організація професійних митців і мистецтвознавців.

-       «ГО Скульптурний цех» ‐ громадська           

організація, яка об’єднує однодумців та професіоналів у сфері виготовлення скульптури та художньої освіти. Існують з 2014 року.

-       KIEV FASHION PARK  – соціально-художній меценатський проект, метою якого є популярізація українського сучасного мистецтва та українських авторів, шляхом встановлення скульптур, арт-об` єктів, арт-лав у публічному просторі Києва.

  • Indium Lab - київська студія віртуальної та доповненої реальності. Релізовує комплексні VR/AR проекти у сфері освіти, маркетингу та розваг. Співпрацює із замовниками в Україні, Європі та на Близькому Сході.
  • Компанія Lenovo - світовий лідер в розробці і виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Це стартова точка багатьох відкриттів.

 

Концепція проекту:

Віртуальний світ, який уже доступний сучасній людині, попри всі його суперечливі властивості дозволяє уникнути незручностей та обмежень звичної реальності. Тут кожен вносить щось своє у відбудову ідеального середовища, в якому теоретично було б комфортно співіснувати всім учасникам «будівництва». Утопічність ситуації полягає в тому, що уявне втілення реальних потреб зменшує шанси на те, що їх коли-небудь буде реалізовано у дійсності.

Такі мімікрії характерні для суспільства, особливо якщо розвиток у ньому загальмовується або навпаки прискорюється. А завищені вимоги до такого суспільства підштовхують його учасників до професійних імітацій та ситуативних пристосувань замість поступового розвитку.

Намагання вижити в умовах постійної конкуренції та завищених стандартів часто супроводжується підміною понять, що катастрофічно впливає на подальшу долю цього суспільства.

У проекті «Умовний спосіб» ми вирішили торкнутися болісного питання української культури —   інституціонального розвитку.  Блукаючи серед категорій «маємо», «прийнято мати», «хочемо мати», «вміємо», «маємо вміти» тощо, ми пропонуємо у якості експерименту зануритись у світ віртуальної реальності, щоб мати змогу, нарешті, оцінити свої реальні можливості у безмежному світі поки що віртуальних прагнень.

К.Рай

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **