Наверх
Меню
Меню
Событие
15/05
Художник Антон Логов прочитає лекцію "Взаємодія"
IMG_0021_web.jpeg
IMG_0021_web.jpeg

Художник Антон Логов прочитає лекцію "Взаємодія"

15 травня о 10.15 в Київському коледжі будівництва архітектури і дизайну, художник Антон Логов прочитає лекцію "Взаємодія". 

Модератор зустрічі - Ганна Кукобко.

Лекція складається з показу візуального доробку автора за останні 8 років, а також співставлення і обговорення робіт відомих художників минулого і сучасності. Це і інсталяції, і живопис, і просторові обєкти. Антон досліджує у своїй творчості такі поняття, як час, простір і метафізика. 

 Антон Логов - відомий український художник. Практикує живопис, інсталяції, фото і просторові обєкти. Викладає в Школі сучасного мистецтва.

Народився в 1984 році в місті Роздільна, Одеської обл.

У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова.

У 2010 році - Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури.

3 2009 року - активно приймає участь у виставковій діяльності.

Зустріч проходитиме за адресою: Київ, вулиця Стадіонна  2/10

Вхід вільний

комментарии
Календарь
09/12

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт Сергія Петлюка під назвою «Індекс». Кураторка виставки – Оксана Карповець. Експозиція складається з тотальної мультимедійної інсталяції, ...

09/12

9 грудня 2021 року о 17. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка творів художника-емальєра Олексія Коваля «Мова емалі. Діалог з киянами».  Олексій ...

10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **