Наверх
Меню
Меню
Событие
18/05
На виставці "Воронка часу", в рамках Kyiv Art Week, художник Антон Логов представить інсталяцію "Маяк"
IMG_9669.jpeg
IMG_9669.jpeg

На виставці "Воронка часу", в рамках Kyiv Art Week, художник Антон Логов представить інсталяцію "Маяк"

18 травня о 19.00, на виставці Воронка часу,  в рамках Kyiv Art Week, художник Антон Логов представить інсталяцію "Маяк".

"Ця робота про майбутнє людини. Про суспільство і потоки часу. Візуальна спіраль, як шлях до людини. Абстрактні роботи, як щоденник і розвиток думок.

Маяк - орієнтир в масмедійному і реальному просторах. Червоний колір лампи - образ небезпеки, напруги і настороги одночасно.

Маяк - шлях до себе".

Антон Логов

"Життя прискорюється з кожною хвилиною. Дні “пролистуються” ніби сторінки глянцевого журналу – одна картинка миттєво змінюється на іншу, нібито яскраві, але насправді одноликі. Кажуть, це проблема людини середнього віку, яка починає відчувати катастрофічний дефіцит часу і свою кінечність. Іноді ти просто задихаєшся, наздоганяючи щось “дуже важливе” – нестача часу нагадує нестачу кисню. Пріоритетність швидко девальвується: cьогоднішні важливі справи будуть нічого не варті завтра, але ми щосили біжимо за черговою ідеєю фікс. Як помітила одна подруга по нещастю, існування нагадує день бабака – безкінечне дежавю однотипних дедлайнів. Саме тому у сучасної ділової людини відчуття того, що насправді вона не просто не встигає, але загалом не вміє насолоджуватися життям. Життя не просто минає, але оминає тебе – щоб якось зарадити цьому відчуттю пустоти, поширюється мода на різні комфортні “лайфстайли” – “хьюге”, “дауншифтінги” і таке інше, все, що допомагає відчути смак життя.


Парадоксально, але відчути смак життя людина може лише, коли не живе, а споглядає його потік, виходить з нього. По суті, це зміна філософської позиції – з гравця на спостерігача, з vita activa, життя активного, на vita contemplativа, життя споглядального. Дистанційованість від життя насправді дозволяє нам його розгледіти. Як зауважувала Ханна Арендт, життя активне, ангажованість циклом створення та споживання матеріальних благ, підштовхує до відмови від політичної позиції. І це одна з найболючіших точок для художника – та соціальна відповідальність, про яку ми забуваємо, коли воронка “невідкладних справ” все звужується. Тому, можливо, це і є панацея від безкінечної гонки – як мінімум, більш уважно споглядати час та простір, який нас оточує, як максимум – намагатися втрутитись у хід речей".
Вікторія Бурлака 

Виставка триватиме до 27 травня.

Куратори: Вікторія Бурлака, Андрій Сидоренко і Влад Тузов.

Адреса: Київ, вул.Є. Коновальця, 18-д

Вхід вільний

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **