Наверх
Меню
Меню
Событие
20/05
Оперний салон: Олена Бєлкіна
opera_chairs_60.jpeg
opera_chairs_60.jpeg

Оперний салон: Олена Бєлкіна

20 травня о 12:00 у Національній опері України відбудеться четверта зустріч проекту «Оперний салон».

Гостею недільного матіне стане Олена Бєлкіна, яка успішно співпрацює із такими відомими європейськими оперними театрами та фестивалями, як фестиваль Россіні у Пезаро, Королівський театр у Мадриді, Великий театр Женеви, Брегенцський фестиваль, Лозаннська опера. 27 травня на сцені Національної опери України відбудеться український дебют Олени в партії Кармен в однойменній опері Жоржа Бізе, в якій співачка вперше виступила на знаменитій Озерній сцені Брегенцського фестивалю. За умовами контракту із Брегенцем Олена не могла співати цю партію ніде в світі до виступу на легендарному австрійському фестивалі влітку 2017 року. Київ стане першим містом, де Олена Бєлкіна заспіває Кармен після свого вдалого дебюту на Bregenzer Festspiele.

Ініціатор та куратор проекту «Оперний салон» – музикознавець та музичний критик Анна Ставиченко, яка популяризує оперне мистецтво в Україні, знайомлячи українців із знаковими подіями європейського оперного життя та відкриваючи імена молодих українських музикантів, які успішно працюють на Заході.

Проект «Оперний салон» здійснюється за підтримки головного режисера Національної опери України, народного артиста України Анатолія Солов’яненка.

Де: зала №201 Національної опери України (вул. Володимирська, 50, заходити через службовий вхід з вулиці Богдана Хмельницького)

Вхід вільний для власників квитків на виставу «Кармен» 27 травня.

Реєстрація за посиланням (обов'язкова): goo.gl/QKxYGS  

Кількість місць на подію обмежена, будемо вдячні, якщо на вході ви покажете свій квиток на вказану виставу.

 

комментарии
Календарь
22/02

 Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки живопису Людмили Давиденко «В такому живописі присутній фундаментальний метод, що закладений, можливо, в самому явищі ...

22/02

Кураторка Tatiana Kochubinskaya проведе тур залами виставки номінантів премії Future Generation Art Prize 2019, розкаже про представлених художників та їх роботи, а також про історію, яка стоїть за створенням ...

27/02

Ограниченный тираж: в Киеве выставят на продажу редкие литографии Дега, Малевича, Шагала, Кандинского и Пикассо 27 февраля в аукционном доме “Золотое Сечение” (Киев, ул. Первомайского, 4) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **