Наверх
Меню
Меню
Новость
18/05
ВИСТАВКА «СЛОБОДАКУЛЬТ» В ГАЛЕРЕЇ ILKO
001_36_001-2018.05.15-sloboda_kult-galereya_ilko_00c66224a7da28eb5b84ab2d941342d1.jpg
001_36_001-2018.05.15-sloboda_kult-galereya_ilko_00c66224a7da28eb5b84ab2d941342d1.jpg

ВИСТАВКА «СЛОБОДАКУЛЬТ» В ГАЛЕРЕЇ ILKO

15 травня 2018 року в мистецькому просторі ILKO Gallery презентували головну виставку форуму «СлободаКульт», що показує сьогодення Слобожанщини через різні прояви мистецтва.

Експозиція розміщується у двох локаціях: одна частина презентована в галереї «Ілько», а інша – у культурно-історичному центрі «Совине гніздо». Втім, уся виставка та форум загалом спрямована на те, аби дивитися на реальну Слобожанщину, переосмислювати міфи та руйнувати стереотипи про неї.

Мистецтвознавець, куратор візуальної програми форуму «СлободаКульт» Дмитро Голець каже: «Ми не ставили на меті показати роботи окремого автора – у цьому проекті ми розказуємо про регіон. Це виставка-дослідження. Ми не прагнули показати найкраще – це більше про проблеми, про те, як ми себе сприймаємо, про стереотипи, що існують».

Експозицію в галереї «Ілько» розмістили на двох поверхах – перший зайняв проект Гамлета Зіньківського «Полароїд. Щоденник. 2015», на другому ж скомпонували твори різних авторів. Виставка презентує самоусвідомлення регіону й складається з різножанрових творів: живопису, графіки в різних техніках, асамбляжу, колажів, фото- та відеоарту тощо.

Куратор форуму Ольга Сагайдак зауважила: «Ми не робимо лише візуальну картинку. Адже усе привезене в рамках форуму не є готовим продуктом – усе побудовано на колаборації, співпраці двох регіонів. Кожна подія – це привід поговорити, і культура є провокатором цього діалогу. У рамках форуму будуть відбуватися кураторські екскурсії, які допоможуть краще зрозуміти регіон, тож запрошуємо!»

Форум відвідав і міністр культури України Євген Нищук, який влучно додав: «Форум – це момент дослідження. Ми маємо досліджувати, пізнавати, утверджувати одне одного задля спільної перемоги. Цей проект сприяє об’єднанню всієї країни. Єдина країна – це зараз на СлободіКульт».

Триватиме виставка до завершення форуму – 29 травня 2018 року.

Текст: Ксенія Шокіна

Фото: Наталія Павлик

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **