Наверх
Меню
Меню
Событие
18/05
З 18 по 20 травня 13-й павільйон ВДНГ стане майданчиком для конкурсу віджеінгу, виставки інсталяцій медіа мистецтва та колаборацій між віджеями, митцями та музикантами
3.2.jpg
3.2.jpg

З 18 по 20 травня 13-й павільйон ВДНГ стане майданчиком для конкурсу віджеінгу, виставки інсталяцій медіа мистецтва та колаборацій між віджеями, митцями та музикантами

KLF VJ Platform

Kyiv Lights Festival спільно з арт резиденцією Carbon та Українською асоціацією віджеїв VJUA організовує платформу для колаборацій KLF VJ Platform, що триватиме з 18 по 20 травня і відбудеться в арт-просторі Carbon. На три дні 13-й павільйон ВДНГ стане майданчиком для конкурсу віджеінгу, BYOB, виставки інсталяцій медіа мистецтва та колаборацій між віджеями, митцями та музикантами.

Конкурс віджеїнгу відбудеться 19 травня 2018 у форматі VJ battle – це медіа перформанс за участю двох віджеїв за сесію. Журі конкурсу: Ricardo Silveira Cancado / VJ Eletroiman, Niculin Barandun, Володимир Гуліч, VJ Yarkus, m0rf [von KinocirKus]. Змагатися будуть віджеї з Аргентини, Бразилії, Великої Британії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Польщі, Росії, Румунії, Чехії та Чилі.

BYOB (bring your own beamer) це новий формат медіа експозиції, в якій простір перетворюється у цифрову версію картинної галереї. За допомогою СВОГО проектора митці запрошуються показати все, що може потрапити під визначення image motion.

В рамках програми KLF VJ Platform в просторі арт-резиденції буде представлена експозиція інсталяцій медіа мистецтва, проведена низка коллабораційних подій між віджеями, митцями і музикантами та відбудеться серія професійних воркшопів і майстеркласів.

Зокрема 19-20 За підтримки посольства Нідерландів в Україні відбудеться безкоштовний дводенний практичний семінар із створення світлових інсталяцій "Дослідження Світла" (https://www.facebook.com/events/237323603494692/). Практичний семінар проведе Йонас Форверк – мультимедійний художник, який створює середовища, що кидають виклик цифровій та аналоговій взаємодії між аудиторією та об'єктами. http://jonasvorwerk.nl/ 

Цей семінар дозволить учасникам опанувати навички створення світлових інсталяцій, пройти повний цикл від ідеї до її реалізації, після семінару учасники зможуть використовувати світлодіоди і світло у своїх майбутніх проектах. Крім цього учасникам буде надана додаткова можливість для розвитку об'єктів, створених підчас воркшопу.

26-27 в 13 павільйоні відбудеться перший захід регіональної спільноти Burning man в Україні і все, що митці виконають на воркшопі, залишиться в павільйоні для експозиції на Precompression Kyiv. В якості арт-гранту спільнота бьйорнерів виділяє автору найцікавішої ідеї набір із смарт-стрічок і arduino для творчості. І персональний подарунок від лідера спільноти Ярослава Корця - квиток на Precompression Kyiv (https://www.facebook.com/events/566411147091046/ )

Як мистецький простір, арт резиденцієя Carbon, ми організуємо подальшу експозицію спільних об'єктів навіть після Kyiv Light Fest та Precompression Kyiv, щоб відвідувачі мали можливість подивитись результати коллаборацій між мистецькими спільнотами підчас зазначених подій.

Програма подій KLF VJ Platform:

18.05.2018

23.00-03.00 – віджей батл, коллаборації між запрошеними музикантами та віджеями

19.05.2018

12.00-18.00 - Практичний семінар Йонаса Форверка «Дослідження Світла або Як зробити світлову інсталяцію?»

21.00-03.00 – віджей батл, коллаборації між запрошеними музикантами та віджеями

20.05.2018

12.00-18.00 - Практичний семінар Йонаса Форверка «Дослідження Світла або Як зробити світлову інсталяцію?»

16.00 Церемонія нагородження переможців конкурсів віджеїнгу (Mironova Gallery)

20.00-21.00 – виступ групи «Еta»

21.00-03.00 – заключна вечірка, коллаборації між запрошеними музикантами та віджеями

Загальна мета заходів - популярізація vj культури та експериментального мистецтва, створення простору для взаємообміну між професійною мистецькою спільнотою і людьми, які цікавляться мистецтвом та новими медіа.

Якщо вам цікаво побачити, як працюють медіахудожники та віджеї з різних країн, обов'язково приходьте, вхід вільний.

Дати: 18-20 травня

Посилання на подію у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/195577571168270/

Місце: проспект Академіка Глушкова, 1, 13 павільйон ВДНГ

Організатори: Kyiv Lights Festival, Carbon, Українська асоціація віджеїв VJUA

Партнери: Burning Man Ukraine - Ukrainian Burners Community

Інфомаційні партнери: In Art, Chernozem, Art Ukraine

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **