Наверх
Меню
Меню
Событие
23/05
Спецпроект «Кінець весни» Олега Тістола та Сергія Святченка в рамках Kyiv Art Week
Sviatchenko_1.jpg
Sviatchenko_1.jpg
Sviatchenko_3.jpg
Sviatchenko_3.jpg
Sviatchenko_8.jpg
Sviatchenko_8.jpg
Tistol_1.jpg
Tistol_1.jpg
Tistol_2.jpg
Tistol_2.jpg
Tistol_5.jpg
Tistol_5.jpg
Sviatchenko_1.jpg
Sviatchenko_3.jpg
Sviatchenko_8.jpg
Tistol_1.jpg
Tistol_2.jpg
Tistol_5.jpg

Спецпроект «Кінець весни» Олега Тістола та Сергія Святченка в рамках Kyiv Art Week

23 – 27 травня 2018 р. у рамках міжнародного фестивалю мистецтва Kyiv Art Week буде представлений спецпроект під назвою «Кінець весни» художника Олега Тістола та Сергія Святченка – митця, котрий уперше майже за 30 років повертається з Данії в український культурний простір.

«Кінець весни» – це масштабна спільна інсталяція, яка включає колажі, фото, вітражі, скульптуру.

«Презентований в останній тиждень весни, проект метафорично і буквально присвячений трансформаціям і їх наслідкам, ностальгії і передчуттям, історії та футуристичним прогнозам. Власну оптику, сформовану кожним у різних локальних контекстах, художники після розлуки тривалістю в вік української Незалежності зіставляють в одному глобальному контексті, відтворюючи у такий спосіб понадчасове стереозображення, де погляди з різних кутів зору складаються у підсумку в єдину драматичну панораму історичного буття» (Наталія Маценко).

Проект реалізується за підтримки фундації Brovdi Art (Роберт і Наталія Бровді) та платформи Abramovych.Art (Ігор Абрамович).

Відкриття: 23 травня 2018 о 19.00.

Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100,

комплекс «Торонто – Київ», рівень В (поверх 0), павільйон В12.

 

комментарии
Календарь
02/12

2 грудня 2021 року о 16. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової «Невигадані історії».  Виставкова ...

03/12

З 3 по 12 грудня у найстарішій книгарні Києва "Сяйво книги" пройде персональна виставка Анни Пономаренко «Небо в хмарах». Експозиція складається з одноіменної серії робіт «Небо ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **