Наверх
Меню
Меню
Событие
23/05
Dymchuk Gallery на Kyiv Art Fair
unnamed.png
unnamed.png

В проекті Dymchuk Gallery представлена скульптура Назара Білика та графіка Etchingroom #1 (Крістіна Ярош, Анна Ходькова). Художники звертаються до матеріальних рештків пам`яті, зокрема до радянської монументальної спадщини, однак деконструюють та препарують її, намагаючись відокремити політичне та естетичне.
Шукайте нас у боксі В31.
 

26 травня, 16:00
Кураторська екскурсія Катерини Філюк виставкою "На яскравому сонці.
Юрій Єгоров"
Національний художній музей України, вул. Грушевського, 6

Під час екскурсії ви дізнаєтесь найцікавіші факти про творчий метод Юрія Єгорова, а також про процес створення виставки: дослідження, архівування та каталогізацію спадщини митця.

29 травня, 19:00
Відкриття виставки "Дімофіксація"
Ігоря Канівця та Маргарити Шерстюк
Dymchuk Gallery, вул. Ярославська, 21

Dymchuk Gallery представляє шість нових полотен Ігоря Канівця та Маргарити Шерстюк. У циклі живописних робіт художники документують свої відносини, використовуючи композицію "від першої особи". Серія "Дімофіксація" зображує друга митців - маловідому в художніх колах, непублічну, але дорогу їм людину.

23 — 27 травня
Dymchuk Gallery на Kyiv Art Fair
Комплекс "Торонто-Київ" (вул. Велика Васильківська, 100)

 

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **