Наверх
Меню
Меню
Событие
24/05
Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє виставку Віктора Пішого «EROTICON. Офорт. Плакат. Креатив
afisha-fb1 (1).jpg
afisha-fb1 (1).jpg

Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє виставку Віктора Пішого «EROTICON. Офорт. Плакат. Креатив

Художник Віктор Піший був щасливчиком. Доля щедро наділила його різносторонніми талантами та енергійною вдачею. Тому за життя Піший встиг реалізуватися у різних сферах. Його яскраве креативне мислення проявлялось у станковій графіці, соціальному та політичному плакаті, промисловому дизайні, рекламі та навіть громадській діяльності на захист Русанівських садів. Жив він не менш барвисто, і деякі історії з життя навіть перейшли у народний фольклор.

Ретроспективна меморіальна виставка Віктора Пішого «EROTICON. Офорт. Плакат. Креатив» відкриється 24 травня 2018 року у галереї «Educatorium». Цей захід, організований родиною митця за сприяння його друзів та колег, збере у єдиному виставковому просторі  офорти та літографії, графічні форми до естампів, соціальні плакати та політичні креативи, — різні прояви однієї творчої особистості. А фотографії та спогади друзів доповнять та оживлять загальну картину.

Основу експозиції складуть офорти із серії «Українська еротика». Віктор Піший виконав цей цикл творів у 1992 році, захищаючи диплом в майстерні станкової графіки Київського державного художнього інституту. Ця відверта серія відображує основні характерні риси української графіки початку 90-х років, та водночас вирізняється сміливим трактуванням образів. Естампи Пішого нагадують гральні карти, усі сюжети мають відкритий фінал, а історія розвивається нелінійно. Елементи цієї еротичної колоди можна розкладати перед собою у довільному порядку, ворожити на них і творити щораз нову пікантну й оптимістичну історію, незавершену, тому й щасливу.

Соціальні плакати Віктора Пішого, відібрані для виставки, також належать до першої половини 90-х років, так їх проблематика і досі актуальна: українське державотворення, мовне питання, бюрократизм та хабарництво. Пізніший період представлений політичними креативами, серед яких кожен глядач знайде щось знайоме і впізнає таким чином Пішого-художника.

На відкритті виставки буде презентовано альбом-каталог творів Віктора Пішого.

Виставка триватиме з 24 травня до 3 червня 2018.
Відкриття виставки: 24 травня о 19:00 за адресою: вул. Рейтарська, 8б. Вхід вільний

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **