Наверх
Меню
Меню
Событие
30/05
Виставка "Героїзм бачення. Inside / outside" в Інституті проблем сучасного мистецтва
1 (2).jpg
1 (2).jpg

Виставка "Героїзм бачення. Inside / outside" в Інституті проблем сучасного мистецтва

Героїзм бачення. Inside / outside


Героїзм бачення – як нескінченне подолання рамок і кордонів, розширення поля баченого – концепт Сьюзен Зонтаґ, яким вона намагалася описати основну інтенцію розвитку сучасної фотографії, а потім і сучасного мистецтва в цілому. З цим максималістським твердженням можна не погодитися. Сучасне мистецтво – це дослідження життя у всіх нині не досліджених напрямках на межі екстриму, пошук нового його розуміння. Загальноприйнята точка зору на реальність для його аудиторії вже не є новою, свіжою, а значить цінною. У класичному мистецтві з традиційним набором тем і сюжетів художник вносив новизну на формальному і емоційному рівні тонких нюансів – і цього було достатньо. Сьогодні якщо ти не знаходиш якісь несподівані грані, а ще краще – нові виміри сенсу – твоя робота не знаходиться в авангарді дослідження життя.

Поширена думка, що не існує «об'єктивної» точки зору на реальність. Є безліч позицій спостерігачів. І добре, якщо твоя позиція виходить за рамки якоїсь мейнстримної риторики і є інсайдерською. Художник глибоко вивчає якесь явище зсередини і відкриває його іншим в новому ракурсі. Тому, у нас виникає відчуття правдивості висловлювань в мистецтві – особливо критичних, якими б вони не були болючими, надривними. Художник знаходить свою больову точку контакту з реальністю.
У цьому проекті художникам було запропоновано знайти і висловити своє нове розуміння життя – найрізноманітніших аспектів реальності, які можна побачити зсередини. Показати що їх хвилює – взаємини з оточуючими в соціумі взагалі або зі своїм найближчим колом. Політика як така або політика арт-системи, в яку починаючим митцям доведеться вписатися – кожен шукав свої актуальні моменти. Головне тут не що, але як – нова оптика подачі явищ, яка призводить до несподіваного їх розуміння ...

Куратори: Вікторія Бурлака, Олександр Ляпін


Художники: Джулия Воль, Тетяна Кононенко, Ірина Полянська, Марія Пасічник, Надiя Плямко, Юлiя Лебедь, Mastasa, Вікторія П'ясецька/Sherri Voils, Анна Вейдер, Надія Гогульська, Андрій Веремеєнко, Євгенія Чащина, Ольга Шепітчак, Олена Василів, Maryna Eduardivna, Тетяна Кононенко, Анастасія Чепик, Юлія Савенко, Тетяна Крижанiвська, Надія Оржеховська, HELGA, Інна ШамРай, Марія Пастернак, Марія Влас, Саша Старобор, Оксана Семенюк, Дмитро Барзілович, Ганна Бокарєва, Ігор Фокін, Ольга Пост, Яна Сич, Андрій Найденко, Владислав Тупчієнко, Карина Михайлова, Софія Бергінер, Василь Молчан, Юлія Овсяннікова, Олена Небесна, Тетяна Сабірова, Василь Равлюк, Юлія Кисіль, Яна Супрун, Ольга Дрозд, Марго Рєзнік, Антон Логов.

Відкриття виставки "Героїзм бачення. Inside / outside" - 30.05 о 19:00  

Інститут проблем сучасного мистецтва (вул. Є. Коновальця, 18-Д). 

Вхід вільний 
Виставка працюватиме  30.05-8.06.2018 з 10:00 до 19:00

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **