Наверх
Меню
Меню
Событие
31/05
«Художники Арт-Баттла»
плакат .jpeg
плакат .jpeg

«Художники Арт-Баттла»

Галерея «Білий Світ» запрошує відвідати виставку робіт учасників художнього конкурсу «Арт-Баттл», що проходитиме з 31 травня по 17 червня. 

31 травня в галереї «Білий Світ» відбудеться півфінал конкурсу художників «Арт-Баттл». Цією подією відкривається виставка найкращих робіт учасників різних етапів цього конкурсу.

Третій Український Неформальний Арт-Баттл, або ТУНАБ – це проект-змагання, що складається з чотирьох раундів, заявки на участь в якому можуть надсилати всі бажаючі. Між раундами учасники створюють картини на задану тему, а сам раунд полягає у тому, що судді – відомі діячі в сфері мистецтва – обирають з пар учасників того, хто сильніший. В фінал виходять 5 митців, переможець отримує грошову винагороду та можливість зробити виставку своїх робіт у ЦСМ «Білий Світ».

Минули відбіркові й основні тури цьогорічного Арт-Баттлу, і справа навіть дійшла до півфінального змагання. Півфінальний раунд проходитиме у цей четвер, 31 травня, в галереї «Білий Світ».

Тема туру є як ніколи загадковою – «Я не я». 10 художників, що перемогли своїх суперників у попередньому турі, були об’єднані в нові пари, і у четвер представлять на розсуд суддівського журі полотна, створені спеціально для цього туру. Як завжди зіркові судді (Владислав Шерешевський, Валерій Шкарупа, Нікіта Цой, Анатолій Фурлет, Олександр Янович) визначать у парах суперників переможців, з якими ми згодом зустрінемось у фіналі.

Впродовж Арт-Баттлу 2018 судді і глядачі побачили не одну сотню робіт та митців. Деякі з картин, написаних для раундів баттлу, настільки припали організаторам до душі, що вони не змогли не поділитися ними з публікою. Для демонстрації найкращих робіт Третього Українського Неформального Арт-Баттлу в день півфіналу відкривається виставка «Художники Арт-Баттлу», яка триватиме до 17 червня.

Запрошуємо всіх, хто не боїться зустрітися віч-на-віч з сучасним мистецтвом та його творцями, на Пушкінську, 21. Приєднайтеся до цієї події та привітайте талановитих учасників змагання!

Початок о 16:00.

Відкриття виставки 31 травня о 16.00. 

Експозиція триватиме до 17 червня. 

Вхід вільний.

Адреса: Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ» (Київ, вул. Пушкінська, 21а)

 

комментарии

Круто

Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

29/10

Національний музей українського народного декоративного мистецтва 29 жовтня 2020 року о 16 годині запрошує на відкриття виставки творів Олександра Петровича Міловзорова «Дарунки музею». В експозиції ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **