Наверх
Меню
Меню
Событие
15/06
BUDAPEST WAGNER DAYS 2018 разом з OPERAMANIA
Stavychenko_Dresden Wagner.jpeg
Stavychenko_Dresden Wagner.jpeg

BUDAPEST WAGNER DAYS 2018 разом з OPERAMANIA

3 фестивальні дні – 3 події – 3 причини закохатися у Вагнера

Коли: 15-18 червня

Що на вас чекає: 

  • одна концертна програма та дві постановки опер Вагнера;
  • занурення в незрівнянну фестивальну атмосферу в одному з найкрасивіших міст Європи; 
  • відвідання сучасного Палацу мистецтв Müpa, який 2006 року отримав «архітектурного Оскара» – премію FIABCI Prix d’Excellence. Концертна зала Müpa, де проходять Budapest Wagner Days, славиться своєю надзвичайною акустикою. Окрім концертної зали в Müpa розміщені театр та Ludwig Múzeum, де до 24 червня проходить масштабна виставка сучасного українського мистецтва “Permanent Revolution”, яку можна відвідати перед однією з вистав або під час довгого антракту;
  • можливість побачити унікальну оперну публіку, яка з’їжджається до Будапешту з усього світу, аби послухати твори улюбленого композитора;
  • спілкування та обмін враженнями з операманами-однодумцями та куратором подорожі Анною Ставиченко, яка заразить вас своєю пристрастю до музики Вагнера.

Чому саме цей фестиваль: Budapest Wagner Days є найзручнішою можливістю послухати музичні драми Вагнера у виконанні музикантів світового рівня, які виступають на таких культових сценах, як Байройтський фестиваль, Баварська державна опера, Зальцбурзький фестиваль, Teatro alla Scala, Віденська державна опера, Дрезденська Земпер-опера, Паризька національна опера. Але якщо зазвичай квиток на хороше місце на одну оперу Вагнера обійдеться вам у 200-400 євро, у Будапешті  менш ніж за 200 євро можна відвідати одразу три події, які за якістю не поступаються славетним фестивалям та театрам. Тому невипадково фестиваль Budapest Wagner Days приваблює вагнеріанців та просто любителів опери з усього світу.

Фестивальна програма: 

15 червня – речиталь Камілли Нілунд, всесвітньо відомої фінської співачки, яка спеціалізується на німецькому репертуарі. У вишуканій програмі концерту камерні вокальні твори Сібеліуса, Малера, Ріхарда Штрауса та найінтимніша сторінка творчості Вагнера – п’ять пісень на вірші Матильди Везендонк, недосяжного кохання композитора.

16 червня – «Трістан та Ізольда», найбільш магнетична опера Вагнера, після якої неможливо не закохатися в музичний світ німецького генія. Постановка італійського театрального режисера Чезаре Лєві, який співпрацює із Teatro alla Scala, Метрополітен-оперою, Цюріхською оперою. У головних партіях представник «справжньої школи» вагнерівського вокалу Петер Зайферт (Трістан) та нова вагнеріська суперзірка Аня Кампе (Ізольда). 

17 червня – «Таннхойзер», опера, велич якої свого часу визнав навіть найзатятіший ворог Вагнера, віденський критик Едуард Ганслік. У Будапешті дивитимемося цей геніальний твір у постановці німецького оперного режисера та інтенданта Маттіаса Ольдага. У партії Таннхойзера – один із найзатребуваніших сучасних вагнерівських співаків Стівен Гульд, у партії Венери – визнана міжнародною критикою та улюблена публікою Софі Кох. 

Куратор подорожі – Анна Ставиченко, кандидат мистецтвознавства, музикознавець, музичний критик, яка співпрацює із провідними європейськими оперними театрами та фестивалями, член та стипендіатка Міжнародного Вагнерівського товариства, ініціатор та куратор проекту «Оперний салон» в Національній опері України, консультант національних оперних театрів в Одесі та Львові, автор освітніх проектів, присвячених музичному театру. Центром наукової та критичної діяльності Анни вже протягом багатьох років є творчість Ріхарда Вагнера та Ріхарда Штрауса.  Її харизма, професійний досвід, закоханість в оперу та зокрема творчість Вагнера зроблять вашу поїздку на Budapest Wagner Days подією, яку ви із захопленням згадуватимете не один рік. 

Розклад подорожі: 

15 червня – виліт з аеропорту Бориспіль о 14:10 рейсом МАУ PS-813, приліт до Будапешта о 14:55. Речиталь Камілли Нілунд з 19:00 до 22:00

16 червня – спільний обід, «Трістан та Ізольда» з 16:00 до 22:10

17 червня – «Таннхойзер» з 16:00 до 21:15, спільна вечеря 

18 червня – виліт з аеропорту о 15:45 рейсом МАУ PS-814. Прибуття до Києва о 18:25

З усіх питань, будь ласка, звертайтеся: operamania.ua@gmail.com

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **