Наверх
Меню
Меню
Событие
09/06
«Срібний мольберт»: історія успіху. Персональна виставка Ґерго Банкуті у Будапешті
Gergő Bánkúti - Enterior 10.jpg
Gergő Bánkúti - Enterior 10.jpg

«Срібний мольберт»: історія успіху. Персональна виставка Ґерго Банкуті у Будапешті

Виставка-спогад, що тягнеться корінням у життя та цінності однієї сім’ї, носить назву «Egy talpalatnyi föld elég nekem» – «Мені достатньо одного клаптика землі». 29 травня 2018 року у виставковому просторі Labor Gallery (м. Будапешт, Угорщина) відкрилася персональна виставка робіт учасника ІІІ Відкритого студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт» Ґерго Банкуті.

Хлопець розповів, що концептуально та емоційно виставка тісно пов’язана з пам’яттю про його бабусю та її ставленням до релігії, тож не дивно, що тут глядачі побачать роботи з серії картопляних скульптур, в яких утілені релігійні мотиви.

«На полицях у будинку моєї бабусі можна було знайти безліч релігійних реліквій: розп'яття, зображення Діви Марії та інших святих, – розповідає Ґерго Банкуті. – Я втілив образ цих реліквій у картопляних скульптурах, щоб зберегти спогади про життя, в якому робота та релігія складають нерозривну єдність. Картопля асоціюється із сільськогосподарськими роботами, особливо в моєму домі, адже вся наша сім'я брала участь у процесі її вирощування. Це заняття надзвичайно одноманітне, але разом із тим це свого роду медитація або молитва. Для угорських селян праця та релігія завжди були органічними елементами життя – про це моя виставка».

Експозиція складається не тільки з картопляних скульптур – тут є й роботи хлопця у інших жанрах: відео, живопис та арт-об’єкти з текстовим супроводом.

Триватиме виставка „Egy talpalatnyi föld elég nekem” до 10 червня 2018 року.

Текст: Ксенія Шокіна

Фото: Boglárka Zellei

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

комментарии
Календарь
09/12

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт Сергія Петлюка під назвою «Індекс». Кураторка виставки – Оксана Карповець. Експозиція складається з тотальної мультимедійної інсталяції, ...

09/12

9 грудня 2021 року о 17. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка творів художника-емальєра Олексія Коваля «Мова емалі. Діалог з киянами».  Олексій ...

10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **