Наверх
Меню
Меню
Новость
09/06
Українські студенти створять арт-об’єкти з вторсировини за підтримки Carlsberg Ukraine
Друге життя_final.jpg
Друге життя_final.jpg

Українські студенти створять арт-об’єкти з вторсировини за підтримки Carlsberg Ukraine

3 червня в Україні стартував еко-проект «Друге життя» за підтримки компанії Carlsberg Ukraine. Ідея проекту привернути увагу громадськості до проблеми сортування та переробки відходів, і дати можливість молодим талановитим українцям продемонструвати свої творчі здібності. В рамках проекту студенти з різних куточків України працюватимуть над створенням ексклюзивних творчих робіт із вторсировини.

Чи варто сортувати сміття? Чи можна знайти раціональне застосування тому, що, здавалося б, вже давно має бути на смітнику? Зрештою, чи може звичайне сміття стати у нагоді в повсякденному житті? Щодня ми користуємося пластиковими пляшками, папером, одноразовим посудом та іншими речами, які легко відправляємо в смітник.

Еко-проект «Друге життя» покликаний привернути увагу до екологічних проблем пов’язаних з відсутністю культури сортування побутових відходів в країні. Адже роздільне збирання побутового сміття надає змогу повторного використання матеріалів,  замість нагромадження їх на звалищах або спалювання. Проект має на меті показати приклад відповідального ставлення до утилізації відходів і збереження природних ресурсів.

Наприклад, одна стара автомобільна шина – це 1м² покриття дитячого майданчику, а використані пластикові бляшанки – чудова сировина для 3D принтерів.

«Відходи упаковки – це не завжди відходи. Іноді це – ресурси. Так, використаний папір чи скляна тара можуть отримати друге життя після переробки: стати новим папером, новою чи використаною повторно скляною пляшкою. А пластикова тара – це, наприклад, сировина для виробництва флексу, з якого потім виробляють синтепон. Повторне використання або рециклінг призводять до майже «безвідходної»  моделі споживання, основи циркулярної економіки, такої популярної в ЄС сьогодні», – каже Євгенія Піддубна-Смирнова, старший директор з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine.

До еко-проекту долучилися молоді українські митці з різних куточків нашої країни – студенти мистецьких навчальних закладів, зокрема Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Київського національного університету технологій і дизайну та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Протягом майже двох тижнів арт-резиденції «Друге життя» у Львові, талановиті молоді митці працюватимуть над створенням робіт із вторсировини, за допомогою яких представлять власне бачення проблеми сортування та переробки сміття. Арт-роботи студентів мають надихнути суспільство задуматися про важливість та необхідність сортування відходів, яке стане корисним як для екології, так і для людей.

Слідкувати за цим творчим процесом можна буде на офіційній сторінці еко-проекту у соцмережі Facebook.

Завершальним етапом еко-проекту стане виставка робіт учасників на території музейного-культурного комплексу пивної історії «Львіварня».

Про Carlsberg Ukraine

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв.

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. При цьому, Львівська пивоварня – перша промислова пивоварня країни. У компанії працює понад 1500 чоловік. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth&Riley's Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen та інші.

Про музейно-культурний комплекс пивної історії  «Львіварня»

«Львіварня» – сучасний музейно-культурний комплекс в Україні, аналогів якому немає. Він об'єднує в собі динамічний інтерактивний музей пивної історії і та новітній арт-простір, готовий приймати виставки, конференції, покази мод і багато інших заходів.

 

 

комментарии
ТОП Новость
22/02

До 9 березня в залі аукціонного дому «Дукат», що на вул. Володимирській, 5, триватиме персональна виставка Матвія Вайсберга. В експозиції представлено роботи різних років, об'єднані ...

22/02

PinchukArtCentre представляє виставку 21 номінанта на Премію Future Generation Art Prize 2019 – першу міжнародну премію для молодих художників до 35 років, засновану Фондом Віктора Пінчука в ...

Календарь
22/02

 Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки живопису Людмили Давиденко «В такому живописі присутній фундаментальний метод, що закладений, можливо, в самому явищі ...

22/02

Кураторка Tatiana Kochubinskaya проведе тур залами виставки номінантів премії Future Generation Art Prize 2019, розкаже про представлених художників та їх роботи, а також про історію, яка стоїть за створенням ...

27/02

Ограниченный тираж: в Киеве выставят на продажу редкие литографии Дега, Малевича, Шагала, Кандинского и Пикассо 27 февраля в аукционном доме “Золотое Сечение” (Киев, ул. Первомайского, 4) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **