Наверх
Меню
Меню
Новость
19/06
«Андський Експрес» Олександра Яновича
плакат min.jpg
плакат min.jpg
_xDSC0855.jpeg
_xDSC0855.jpeg
_DSC1385.jpeg
_DSC1385.jpeg
плакат min.jpg
_xDSC0855.jpeg
_DSC1385.jpeg

«Андський Експрес» Олександра Яновича

З 7 по 28 червня 2018 року в Центральному Будинку Художника в галереї «Майстерня» представлена виставка живописних робіт художника Олександра Яновича «Андський експрес».

 

7 червня в галереї «Майстерня» відбулось відкриття виставки «Андський експрес», автором якої є київський художник Олександр Янович. Художника та його роботи публіці представила засновниця галереї Ірина Вештак-Остроменська. На церемонії відкриття взяли слово та розповіли про свої враження від експозиції арт-критики Дмитро Корсунь та Олег Сидор-Гібелінда, а також художник Петро Бевза.

Для Олександра Яновича «Андський експрес» є третьою індивідуальною виставкою. Ідеї для мистецтва художник часто знаходить у подорожах Україною та іншими країнами світу, а концепція «Андського експресу» народилася у поїздці Південною Америкою. Автор пропонує глядачеві подивитися на екзотичні пейзажі країн Латинської Америки, неначе визирнувши з вікна потягу, що везе його крізь нескінченні Анди. Цьому враженню сприяє й сама галерея «Майстерня», приміщення якої ідеально пасує до концепції, бо має великі вікна й витягнуту форму, наче вагон експресу.

Крім власного живопису Олександр Янович займається організацією та кураторством мистецьких проектів, зокрема, щорічного конкурсу художників «Український Неформальний Арт-Баттл» та різноманітних художніх пленерів.

Виставку «Андський експрес» можна побачити до 28 червня за адресою: м. Київ, вул Артема 1-5, (Центральний Будинок Художника). Галерея «Майстерня» працює з 11:00 до 18:00 в усі дні, крім понеділка та вівторка.

комментарии
Календарь
24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

26/09

  Відкриття виставки Бориса Фірцака «Різне»   З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме ...

28/09

У КИЄВІ ВТРЕТЄ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА І МЕДІА-МИСТЕЦТВА KYIV LIGHTS FESTIVAL Промінь дитячих мрій злетить до зірок під час KYIV LIGHTS FESTIVAL 28 і 29 вересня 2019 го року ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **