Наверх
Меню
Меню
Событие
20/06
Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» презентує виставку Олександра Павлова «Живопис як відлуння легенд»
Олександр Павлов. Без назви, 2017, полотно, акрил, олія, 80х95.jpg
Олександр Павлов. Без назви, 2017, полотно, акрил, олія, 80х95.jpg

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» презентує виставку Олександра Павлова «Живопис як відлуння легенд»

20.06–3.07.2018

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ»  презентує персональну виставку  Олександра Павлова «Живопис як відлуння легенд»

Виставка художника та літератора Олександра Павлова відображає роздуми автора про сучасний стан культури і суспільства.

Духовне та сексуальне насильство, зрада, безвихідь, байдужість, тривога і страх стали постійними симптомами нашого життя.
Ці теми і входять у текст картин. Вони транспонують духовний зміст – відчуття/враження і, врешті-решт, спосіб мислення та якусь хворобливість свідомості/усвідомлення себе і світу, світу в собі. Особистість та її внутрішній світ продовжує, як і раніше, бути рідкістю, незалежно від того, до якого століття, якої епохи належить творчість художника. Для сучасної людини важлива вона сама, її уявлення, її світовідчуття, її Ідея…

Олександр Павлов

Олександр Павлов народився в 1939 р. в Києві.

Професійну діяльність розпочав з 1965 р. 
Кандидат архітектури (1969). 
Член Спілки архітекторів України (1978). 
Член Спілки художників України (1989).

З 1968 року провів більше ніж 50 виставок в Україні, Німеччині, Франції, Люксембургу, Індії, Англії, Ізраїлі, Фінляндії.

Автор книг «Володимирська гірка», «Життя на Лисій горі», «Життя вдалося» (у співавторстві з Селімом Ялкутом), «Сніг на болоті», а також багатьох публікацій в альманахах і періодичній пресі.

Живе та працює у Києві.

 

Вернісаж 20 червня о 18.00 за адресою: вул. Десятинна, 13.
Виставка триватиме 20 червня–3 липня.
 

 

комментарии
Календарь
18/01

18.01–7.02.2020 Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє виставку живопису Олександра Сухоліта «Світи Сухоліта».   У січні-лютому 2020 ...

18/01

"Inspiration". Tetiana Shuliak  Виставка: живопис Арт - галерея "Мануфактура" запрошує 18 січня о 17:00 зануритись у світ абстрактного живопису  художниці Tetiana ...

23/01

Серія відкритих лекцій в Інституті проблем сучасного мистецтва в рамках проекту «Алхімія мотивації»  В рамках арт проекту "Алхімія мотивації" відбудеться серія лекцій ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **