Наверх
Меню
Меню
Новость
19/06
У ЛЬВОВІ 1000 ЖЕРСТЯНИХ БАНОК ПЕРЕТВОРИЛИ НА АРТ-ОБ’ЄКТИ
Друге життя (4) (2).JPG
Друге життя (4) (2).JPG

У ЛЬВОВІ 1000 ЖЕРСТЯНИХ БАНОК ПЕРЕТВОРИЛИ НА АРТ-ОБ’ЄКТИ

14  червня в музейно-культурному комплексі «Львіварня» відкрилася виставка «Друге життя». Основною особливістю виставки є те, що всі арт-об’єкти створені з вторинної сировини. В такий незвичний спосіб організатори заходу хочуть привернути увагу до проблеми роздільного збору та переробки відходів.

Еко-проект «Друге життя» об’єднав молодих митців із різних куточків України. Протягом двох тижнів вони працювали над створенням арт-об’єктів безпосередньо в музейно-культурному комплексі «Львіварня».

Експозиція виставки включає інсталяції та скульптури з різноманітної вторсировини, а також конструкції, для виготовлення яких учасники використали близько 1000 жерстяних банок, 700 пластикових пляшок, 10 кг скла, 25 кг металу, 150 паперових склянок та 5 кг макулатури. Загалом на виставці представлено 11 об’єктів.

 «Для мене особисто, як для майбутнього митця, важливо бути частиною цього еко-проекту. Такі соціально корисні ініціативи допомагають нам висловити власну думку з приводу проблеми сортування та переробки сміття незвичним способом - через призму мистецтва. І ще – дуже приємно, що великий бізнес опікується такими актуальними для суспільства проблемами, ще й в такий творчій спосіб – дякую компанії Carlsberg Ukraine за чудову нагоду!», - зазначає учасниця проекту Анна Штонда.

Проблемою сортування відходів переймаються вже не перший рік і представники львівської місцевої влади. «Львів – перше місто в Україні, яке прийняло стратегію Zero Waste, яка робить великий акцент на твердих побутових відходах, як ресурсові. У Львові дуже багато різного роду ініціатив, які, власне, скеровані на перевикористання, сортування, і тому для нас це є важливо. І ми вдячні, що фiнальна виставка такого важливого проекту проходить саме у Львовi», – розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

В свою чергу,Carlsberg Ukraine, як організатор еко-події відзначає, що для міжнародного бізнесу відповідальне ставлення до довкілля та відходів, роздільний збір сміття та його переробки, не менш важливі, ніж для суспільства і влади проблеми, відповіді на які потрібно шукати об’єднавши зусилля.  «Активна позиція творчої молоді, реалізована через сучасне мистецтво в рамках еко-проекту «Друге життя», – це чудова можливість навести різкість на проблему роздільного збору та переробки відходів. І для нас, як для компанії, що сповідує філософію сталого розвитку, дуже важливо, аби таких проектів ставало все більше», - каже Євгенія Піддубна-Смирнова, старший директор з корпоративних відносин компанії Carlsberg Ukraine.

Виставка «Друге життя» триватиме до кінця червня.

Додаткова інформація

 

Про Carlsberg Ukraine

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв.

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. При цьому, Львівська пивоварня – перша промислова пивоварня країни. У компанії працює понад 1500 чоловік. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth&Riley's Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen та інші.

 

Про музейно-культурний комплекс пивної історії  «Львіварня»

«Львіварня» – сучасний музейно-культурний комплекс в Україні, аналогів якому немає. Він об'єднує в собі динамічний інтерактивний музей пивної історії і та новітній арт-простір, готовий приймати виставки, конференції, покази мод і багато інших заходів.

Адреса: вул. Клепарівська,18

 

 

 

 

комментарии
ТОП Новость
15/12

15 грудня в київському аукціонному домі «Золотое Сечение» відбудуться ювілейні торги колекційного класичного та сучасного мистецтва.   Передаукціонна виставка та тихий аукціон CLASSIC ...

10/12

У Києві відкриється проект Віктора Сидоренка "Всі кольори спектру – це біле світло"​. Міждисциплінарний проект із трьох виставок покажуть у різних локаціях міста. Перша частина стартує ...

Календарь
09/12

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт Сергія Петлюка під назвою «Індекс». Кураторка виставки – Оксана Карповець. Експозиція складається з тотальної мультимедійної інсталяції, ...

09/12

9 грудня 2021 року о 17. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка творів художника-емальєра Олексія Коваля «Мова емалі. Діалог з киянами».  Олексій ...

10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **