Наверх
Меню
Меню
Событие
22/06
Відкриття персональної виставки Кати Рудакової «Автопортрет жіночності»
DSC05938-01.jpeg
DSC05938-01.jpeg

Відкриття персональної виставки Кати Рудакової «Автопортрет жіночності»

 

22 червня – 8 липня 2018 року

22 червня о 18.00 талановита художниця Ката Рудакова представляє персональну виставку «Автопортрет жіночності» у арт-просторі Lera Litvinova Gallery. Сучасний арт-простір, відомий знаковими проектами як в Україні, так і у Німеччині, Бельгії, США та інших країнах.

Саме пропускаючи через себе усю доброту та ніжність, шукаючи у собі прояви витонченості та м’якості, Ката Рудакова створює автопортрет жіночності. Основна ідея виставки – відображення ніжного, жіночного та водночас сильного образу у поєднанні сучасного мистецтва і класики. Жіночність не має стосунку до закріплених соціальних ролей та видів праці, вона існує у кожній жінці. У центрі історії - образ дівчини як богині власного життя. У своїх роботах Рудакова зображає баланс, гармонію, спокій та силу, що притаманні жіночій половині людства. Картини пронизані світлом та теплом, щось невловиме та незриме змушує захоплюватись вишуканими образами, відтвореними художницею.

Куратором проекту є Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery: «У своїх роботах Ката Рудакова майстерно зображує жіночність на фізичному та духовному рівнях людини, показуючи справжність та безпосередність жіночої натури. Це витончені силуети і щирі емоції, безпосередність і тяжіння, яскравість кольору і вуаль інтимності».

«Основна мета існування мистецтва – дозволити людям доторкнутися до прекрасного, побачити світ під іншим кутом, поглибитись у вічні істини» - Галина Шабшай, директор Shabshai Upgrade System, член Міжнародної Асоціації Енне-типології IEA (Каліфорнія).

Андрій Кравець, керуючий партнер юридичної компанії K&K LAW COMPANY, що виступає офіційним спонсором події, зазначає: «Ми завжди підтримуємо талановитих художників, які відновлюють зв'язок між людьми та мистецтвом, живуть в явищі речей, як у своїй стихії, прагнуть наситити реальність яскравими фарбами».

Адреса: м. Київ, вул. Звіринецька, 47.

Вхід на виставку вільний.

 

 

комментарии
Календарь
24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

26/09

  Відкриття виставки Бориса Фірцака «Різне»   З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме ...

28/09

У КИЄВІ ВТРЕТЄ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА І МЕДІА-МИСТЕЦТВА KYIV LIGHTS FESTIVAL Промінь дитячих мрій злетить до зірок під час KYIV LIGHTS FESTIVAL 28 і 29 вересня 2019 го року ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **