Наверх
Меню
Меню
Событие
23/06
PinchukArtCentre представляє проект «І знову демократія?»
fullsizeoutput_65e.jpeg
fullsizeoutput_65e.jpeg

23 червня у PinchukArtCentre відкриється нова міжнародна групова виставка «І знову демократія?»

Паскаль Мартін Таю. Ковадло демократії, 2018. Ковадло, гравірування

«І знову демократія?» – масштабний проект за участі Франсіса Аліса, групи Аллора та Кальсаділья, Олафура Еліассона, Мауріціо Кателана, Зо Леонард, Гошки Макуги, Такаші Муракамі, Сондри Перрі, Паскаля Мартіна Таю, Люка Тюйманса, Рейчел Уайтред та Деміена Хьорста.

Люк Тюйманс, Діагностика VI, Мауріціо Кателан, Аве Марія

У 2019 році в Україні пройдуть президентські (31 березня 2019 року) та парламентські (27 жовтня 2019 року) вибори. Виставка представляє собою роздуми про те, якою могла би бути демократія, або на що вона ризикує перетворитись. Художники пропонують ідеї та коментарі для дискусії, що лежить у основі майбутнього України.

Люк Тюйманс. Діагностика VI, 1992. Олійні фарби, полотно

Демократія постійно трансформується. Вона повинна адаптуватись, оскільки зазнає атак з боку недемократичних моделей керування, які можуть здатися більш успішними та вирішальними. Зміни потрібні, але як захистити головні цінності? Основою демократії є систематичне оновлення влади; відкритість та захист прав меншин – це невід’ємні моменти. Все це сьогодні багатьма ставиться під питання.

Сондра Перрі. Наближається тайфун​

Відштовхуючись від виникаючих запитань, виставка пропонує вдатись до роздумів про модель представницької демократії: про її пробіли та недоліки, але також про її здатність давати надію та надихати на дух братерства. 

Сондра Перрі. Наближається тайфун

Куратор – Бйорн Гельдхоф, арт-директор PinchukArtCentre. 

Фотографії надані PinchukArtCentre © 2018. Фотограф: Максим Білоусов.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **