Наверх
Меню
Меню
Событие
27/06
Виставка Антона Логова Інший простір
image.jpg
image.jpg

Виставка Антона Логова Інший простір

27 червня о 19.00 в рамках виставки  220 Abstract ArtFest в Pavlovka Art Gallery художник Антон Логов представить персональний проект "Інший простір".

Ця виставка розповідає про пошук людиною свого досвіду. Як життєвого, так і метафізичного. Іноді нам здається, що життя заграє з нами, а іноді і ми самі граємось з ним. В цьому нам допомагають інтернет, телефони і віртуальний простір нашої уяви. Граючись, ми не помічаємо, як втрачаєм дорогоцінний час, що дуже швидко спливає.

Перша частина експозиції виставки складається з декількох абстрактних полотен в нейтральній сірій гамі, яка передає відчуття меланхолії. На їх поверхнях візуалізуються шляхи різних життєвих направлень. В цих роботах відчувається ностальгія за полотнами Ватто, або Тернера.

Друга частина виставки - серія графічних робіт з використанням обмальованого олівцем сілуету айфона, який вже став символом нашого часу. Ці роботи нагадують трохи дитячу творчість, або її безпосередність. Коли дивишся на них, то виникає відчуття, що дитинство десь поруч. Плавні лінії і плями, немов сперечаються зі співставленним жорстоким і прагматичним світом реальності і соцмереж. Ці малюнки зроблені в кольоровій і емоційній манері.

"Я, як художник, завжди знаходжусь у пошуку свого простору, нових сенсів і відчуттів".

Антон Логов

 

Виставка триватиме до 5 липня.

Куратори - Ігор і Юлія Бєльські.Адреса: Київ, вул. Константинівська,73

Фото - Антон Логов. Із серії Інший простір. 2017

комментарии
Календарь
26/01

3 26 січня по 6 лютого у ЦСМ «Білий Світ» відбудеться виставка живопису Світлани Лопухової «VARIO TEMPORE ET VARIO MODO», що у перекладі з латини означає «У різний час і по-різному». Ця ...

27/01

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-лекцию "Густав Климт. Модерн в живописи". «Я никогда не писал автопортретов. Меня гораздо меньше интересую я сам в качестве предмета картины, ...

28/01

ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКОВИЙ ПРОЄКТ ПЬОТРА АРМЯНОВСЬКОГО «ТОЧКА І КРАЄВИД: НАРОДНИЙ МУЗЕЙ АВДІЇВКИ» 28.01.2021 — 20.02.2021 «Точка і краєвид: Народний музей ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **