Наверх
Меню
Меню
Событие
06/07
У Києві з’явиться парк сучасної скульптури
fullsizeoutput_681.jpeg
fullsizeoutput_681.jpeg

У Києві з’явиться парк сучасної скульптури

6 липня у київському парку «Наталка» на Оболонській набережній відкриється перша експозиція парку скульптур Volume Park. 

На виставці просто неба будуть представлені роботи відомих українських скульпторів: Олексія Золотарьова, Василя Грубляка, Данила Шуміхіна, Віталія Протосені, Катерини Бучацької, Іллі Новгородова та художниці з Литви Гуднеги Евелони.

«Ми створюємо парк скульптур на противагу несмаку та жкг-арту, що поглинули місто, — говорить співавторка проекту Марина Радинська. — Хочеться, щоб у міському просторі кияни могли насолоджуватися не лише лебедями з шин, а й справжнім мистецтвом». 

Заснування такого роду мистецького громадського простору дасть можливість киянам і гостям міста ближче познайомитися з сучасним мистецтвом. Через співпрацю громадян, держави і митців можна активізувати правильні процеси на шляху до покращення культурного поля Києва та всієї країни.

 

Концепція першої експозиції парку «Сад питань»

«Проектом «Сад питань» ми хочемо сказати те, що хвилює кожного з нас сьогодні, стосовно розвитку країни, міста, будь-якої особистості в ньому, — говорить кураторка Катерина Рай. — Ми пропонуємо інтегрувати в контекст публічного простору твори художників, що порушують теми пам’яті, меморіалізації, архаїки, розподілення територій та людини, яка існує нині в умовах постійної інтерференції визначень та цінностей». 

У рамках відкриття парку відбудеться дискусія на тему «Принципи сучасного публічного мистецтва ‒ ідеологія, смаки, тренди. Роль скульптури у місті». У заході візьмуть участь  експертка  з Риги Крістіана Каркліна/ (Kristiana Karklina) – директорка фестивалю «Скульптурна квардинале Рига», Наталя Мандра – мистецтвознавиця, експертка сучасного мистецтва, Катерина Підгайна – кураторка ГО Скульптурный ЦЕХ, Олена Зубкова – кураторка проекту Kyiv Fation Park. Модеруватиме Катерина Рай – мистецтвознавиця, членкиня конгресу активістів культури.

«Ми хочемо створити такий міський простір, де, завдяки скульптурі, будуть народжуватися геніальні ідеї і створюватиметься майбутнє не лише художнього суспільства, а й кожного мешканця Києва, — зауважує Світлана Старостенко, кураторка та продюсерка проекту. — Так, у всьому світі скульптурні парки стали візитівками місць, де вони з'явились. Цікаво, що парк «Наталка» знаходиться не в центрі міста — ідея децентралізації культурних проектів здається дуже продуктивною. До того ж, синтез мистецтва і природи виглядає дуже сучасно».

 

Перша експозиція триватиме до 6 серпня.

Вхід у парк вільний. 

 

Volume park — інституція, діяльність якої спрямована на розвиток сучасної української скульптури. Крім експозицій просто неба в рамках організації буде діяти міжнародна мистецька резиденція, де художники з різних куточків світу створюватимуть роботи для скульптурного парку та обмінюватимуться досвідом з українськими митцями. Також в рамках організації проводитимуться дискусійні сесії, скульптурні симпозіуми та дослідницькі мистецькі платформи.

 

На рахунку інституції Volume Park такі проекти: 

— Виставки віртуальної скульптури «Умовний спосіб», що успішно пройшли  в рамках Kyiv Art Week 2018 та у галереї Митець.

— Дискусійні платформи Weekend with Volume та інші 

 

Партнери Volume park:  

ГО Конгрес активістів культури, 

ГО НСХУ (Національна спілка художників України), 

ГО «Скульптурний цех», 

Kiev Fashion Park, 

ГО Ukrainian British Society

Інформаційний партнер: In-Art 

 

комментарии
Календарь
02/12

2 грудня 2021 року о 16. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової «Невигадані історії».  Виставкова ...

03/12

З 3 по 12 грудня у найстарішій книгарні Києва "Сяйво книги" пройде персональна виставка Анни Пономаренко «Небо в хмарах». Експозиція складається з одноіменної серії робіт «Небо ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **