Наверх
Меню
Меню
Событие
11/07
У Києві покажуть графіку Ігоря Подольчака, роботи якого представили Україну на виставці у відкритому космосі
01-3.jpg
01-3.jpg

У Києві покажуть графіку Ігоря Подольчака, роботи якого представили Україну на виставці у відкритому космосі

11 липня аукціонний дім «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) вперше представить проект львівського художника Ігоря Подольчака «Остання кантата». 

Експозицію прикрасять 30 офортів, створених автором у 1987-1996 роках.

Слід зазначити, що саме станкова графіка, якою художник займається з 1981 року, стала початком успішної кар'єри митця. Поєднуючи у своїх творах техніки офорту, гравюри, акватинти, сліпого травлення та сухої голки, Подольчак створює свою авторську неповторність та творчу індивідуальність.

У 1993 році два офорти Подольчака, який представляв Україну, стали частиною проекту «Мистецтво в космосі». Вони були виставлені на першій в історії художній виставці в космосі, яка відбулась на російській орбітальній станції «Мир».

Центром творчості художника є людське тіло у різних його проявах – у взаємодії з іншими тілами, у різних станах та стадіях розкладу. В художньому розвитку теми розкладання та тліну фігурують виключно два типи матерії, дві формації «плоті» – людська та архітектурна.

 «Метафоризм та алегоричність образів, створених автором, можна порівняти з персонажами графічних робіт славетного Франсіско Гойї, але у власному унікальному стилі Подольчака. Графіка автора – це здобуток львівської школи, роботи якої експонуються у найвідоміших інституціях, у тому числі PinchukArtCentrе та Мистецькому Арсеналі», – зазначає Михайло Василенко, співвласник аукціонного дому "Золотое Сечение".

Виставка триватиме до 28 липня, вхід для усіх бажаючих – вільний.

Експозиція працює з 11:00 до 18:00. Неділя – вихідний.

 

Про автора:

Ігор Подольчак (1962 року, Львів) – український режисер, сценарист, продюсер, художник та куратор сучасного мистецтва. Член Української Кіноакадемії. У 1984 закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет «Інтер'єр та обладнання». Разом з Подольчаком вчилися Олег Тістол, Павло Керестей та Микола Маценко. З 1985 по 1986 рік працював у Художньому фонді Спілки художників України. Після 1986 року і до цього часу працює вільним художником та куратором сучасного мистецтва. Брав участь у численних міжнародних виставках по всьому світу, лауреат багатьох з них, організував та провів ряд міжнародних виставок в Україні та за кордоном. Співзасновник творчого об'єднання «Фонд Мазоха» та співавтор всіх його мистецьких акцій та проектів. Живе і працює у Києві та Львові.

 

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **