18 липня, о 19.00, в Я Галереї, в рамках виставки "Діти доктора Франкінштейна", Антон Логов представить нові роботи із серії "Речі", та спільні роботи з Ольгою Касянюк із серії "Постфактум".
"Кожну людину оточують речі. В побуті, на відпочинку, в дорозі і де завгодно. В своїх роботах я часто компелюю до знайдених предметів. Я їх розмальовую і довожу до розуміння певних сенсів мистецтва. Так сталося і з роботами із серії Речі. Знайшовши ще в минулому році дошки ПВХ, я вирізаю відомих анімаційних персонажів з журналів і розміщую поруч з речами зі своєї майстерні на цих дошках. І пишу, що це речі Антона Логова, які вже в принципі не мають ніякого побутового сенса, крім мистецького.
Серія робіт "Постфактум" складається з фото київського Подолу, авторства Ольги Касянюк. Це надруковані світлини відображають Київ до війни 2013 року. В 2014 році я доробив ці фото - повирізав деякі фрагменти і залив фарбою. Постфактум в прямому і переносному сенсах".
Антон Логов
"Одним із перших колажистів-експериментаторів був доктор Франкенштейн, який успішно втілив надскладну операцію зі з'єднання нез'єднуваного і оживлення мертвого образу – завдяки створенню конотативних зв'язків, експлуатації ілюзій зрощення і мутацій. Доктор Франкенштейн добре усвідомлював, що він сам є колажем, смертним колажем, як і кожен із нас. Тому й сподівався створити колаж, що оживе. Ми, діти Франкенштейна, продовжуємо його справу і подорожуємо по звивистим швам, стикам, накладкам у пошуках місця, яке прийме цілющу іскру.
Колаж унікальний – усією своєю основою, побутом, взаємовідносинами між абсурдно схрещеними частинами, що намагаються жити самостійно, але сепаратизм приводить до ще більшої дифузії і єднання. Колаж – це життя в новій субстанції, це радісне відчуття сили і бадьорості, пристрасті і вседозволеності.
Колаж передбачає майбутнє і показує, як змінилося минуле".
Олександр Ляпін
Виставку можна подивитись до 6 серпня.
Куратор - Олександр Ляпін.
Адреса: Київ, Хорива, 49б. Я Галерея