Наверх
Меню
Меню
Событие
18/07
Перформанс LUMINE: SENSE в арт резиденції Carbon
36974495_626588641041821_4700900129912127488_n.jpg
36974495_626588641041821_4700900129912127488_n.jpg

Перформанс LUMINE: SENSE в арт резиденції Carbon

LUMINE: SENSE

Резульат коллаборації підчас фестивалю Carbonarium. Вечір медіа-арт-перформансу містить 3 медіа арт перформанси та 1 музичний перформанс від SYNXRON.

LUMINE: SENSE

Інтернаціональна команда артистів SYNXRON (UA), Марія Пяткова (RU / DE) (Zhivaja Forma) + Vj Yarkus (UA) досліджує багатогранні взаємини сучасної людини з семантикою, символікою і сенсорикою цифрового світу. За допомогою нових медіа - віртуальної реальності, інтерактивного звуковидобування, лазерних проекцій - митці створюють утопічні віртуальні світи, поміщаючи в нього реальну людину з її світосприйняттям і почуттями. Ми запрошуємо вас  стати свідками еволюції людської чуттєвості в цифрових віртуальних просторах.

 

BEHIND THE STEAM

SYNXRON (UA), Марія Пяткова (RU / DE) (Zhivaja Forma), Олександр Пятков (RU)

Що означає бути «в потоці», проживати «стан потоку», чи можливо стан повної включеності у віртуальному середовищі? Відповіді на ці питання SYNXRON та Марія Пяткова досліджують в аудіо-VR-танцювальному перформансі «BEHIND THE STREAM».

Натхненням для креативного дослідження українсько-російсько-берлінської команди стали змістовні трактування старослов'янської літери дієслова, що передають Рух, Закінчення та Напрямок. Одночасно дієслово означає потрійність - передача звукової форми та прихованої форми думки. Саме за таким принципом митці вивчали стан потоку і можливості індивідуума перебування в ньому.

Як я можу залишатися в стані «потоку»? Що відбувається з свідомістю і тілом, коли цей стан порушується? Чи вільний я в своїх рішеннях, або ж мені залишається покластися на волю якоїсь уявної зовнішньої сили, що управляє потоком? - Зберігаючи триєдність форм вираження, інтернаціональна команда представляє Потік як єднання live-музичної імпровізації, візуальних образів, створюваних у віртуальній реальності в реальному часі, і танцювального перформансу. У своїй роботі артисти об'єднують на сцені різні форми медіа мистецтва в загальній живий імпровізації, не тільки реконструюючи Потік, але і побічно апелюючи до свого загальнослов'янського походження.

Проект зародився в Києві як перформанс в рамках виставки Анни Миронової «ЗА ТЕЧІЄЮ», Behind the Stream був вперше представлений в квітні 2018 року в галереї ART Ukraine, Київ.

 

СЕНСОРИКА СВІТЛА

SYNXRON (UA), Марія Пяткова (RU / DE) (Zhivaja Forma), Vj Yarkus (UA)

Людина і світ. Скупчення часток. Потоки хвиль. Явища в чомусь різні за своєю природою і такі, що мають спільне. Чи можна вважати світло матерією, а фізичне тіло набором коливань різної частоти? Де та межа, що дозволяє перехід з одного в інше? Якщо світло все-таки матеріальне, чи можемо ми доторкнутися до нього? Чи можемо сподіватися на відгук?

У перформансі СЕНСОРИКИ СВІТЛА SYNXRON, Марія Пяткова та VJ Yarkus (UA) створюють утопічне віртуальний аудіовізуальний простір зі звуку і лазерних променів, поміщаючи в нього реальну людину, з його тілесністю, почуттями і переживаннями. Актор взаємодіє зі звуком і світлом в спробі виявити спільність та нові можливі взаємодії. В ході цієї незвичної комунікації ми спостерігаємо спроби актора вийти за межі емоцій і можливостей людини. Так фантастично і в той же час так людяно. Чи вдасться людині відчути матеріальність світу? Чи можлива інтеграція таких різних за своєю природою явищ? І чи зможе актор створити новий інтегрований простір, гармонійно поєднуючи світло, звук і чуттєвість людського тіла?

В роботі задіяні звукореактивна генерація звуку та інтерактивне управління лазерами.

 

Дата: 18.07.2018, початок о 20.30

Місце: Проспект Академіка Глушкова, 1, павільйон 13, арт резиденція Carbon

Організатори: Carbon, SYNXRON

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **