Наверх
Меню
Меню
Событие
19/07
Персональна виставка Любомира Мартинюка «Квітне сад» у арт-просторі Lera Litvinova Gallery
_144_1_1.JPG
_144_1_1.JPG

Персональна виставка Любомира Мартинюка «Квітне сад» у арт-просторі Lera Litvinova Gallery

19 липня о 18.00 у арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбудеться відкриття персональної виставки Любомира Мартинюка «Квітне сад». Арт-простір Lera Litvinova Gallery влаштовує різноманітні арт-проекти як в Україні, так і за кордоном та організовує виставки українських митців, прагнучи познайомити поціновувачів мистецтва з сучасними художниками та їх баченням світу в умовах мінливості суспільства. 

Любомир Мартинюк відомий не просто як автор, що має відточену техніку і прекрасну школу живопису – в своїй творчості він створює унікальне бачення природи. Потужні і динамічні скульптурні мазки художника роблять натюрморт живим, спростовуючи саму назву “nature morte”. Полотна митця експонуються у різноманітних галереях та музеях України і  Європи. Його роботи зберігаються  в приватних колекціях на Батьківщині та за кордоном. Любомир виступає  активним учасником та організатором пленерів  як для початківців, так і для відомих художників, а також постійно бере участь у благодійних проектах.

Кожен з художників говорить про любов до природи за допомогою своєї творчості, для Любомира Мартинюка це захоплення та відданість її красі. У своїх картинах автор плекає кожну пелюстку, кожну квітку, кожне деревце, він майстерно вимальовує живописність і різнобарв’я навколишнього світу.

Куратором проекту виступає Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery. «Натюрморт завжди був незвичайним жанром. Перші його прояви зустрічаються в художньому мистецтві ще за часів Візантійської імперії, з того часу він пройшов багато перетворень і на сьогодні є одним з  найцікавіших жанрів як для глядача, так і для художника».

«Картини здатні надихати і приносити радість, змінювати настрій і заспокоювати, приносити задоволення і відволікати від буття, вони повинні викликати у глядача емоцію та відгук - це найголовніше» - Галина Шабшай, директор Shabshai Upgrade System, член Міжнародної Асоціації Енне-типології IEA (Каліфорнія).

Керуючий партнер юридичної компанії K&K LAW COMPANY, що виступає офіційним спонсором події, Андрій Кравець, зазначає: «Ніщо так не охарактеризує людину, як її творчість, вона окриляє, змушує думати і мріяти».

Адреса: м. Київ, вул. Звіринецька, 47.

Вхід на виставку вільний.

комментарии
Календарь
17/09

17 вересня, о 12.00, в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні відкриється виставка "Україна. Незакінчена війна". Керівник проекту - Любов Легасова. В експозиції ...

18/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку скульптури Дмитра Грека «Мелодія буття». Звучання життя у просторі часу народжує неповторну ...

19/09

З 19 вересня по 27 жовтня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Музейна збірка. Федір Захаров. До 100-річчя від дня народження». Видатний художник, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **