Наверх
Меню
Меню
Новость
25/07
Персональна виставка Любомира Мартинюка «Квітне сад» в арт-просторі Lera Litvinova Gallery
656A7753.jpg
656A7753.jpg

Персональна виставка Любомира Мартинюка «Квітне сад» в арт-просторі Lera Litvinova Gallery

19 липня у арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбулось відкриття персональної виставки Любомира Мартинюка «Квітне сад». Арт-простір Lera Litvinova Gallery прагне познайомити поціновувачів мистецтва з сучасними українськими художниками, влаштовуючи різноманітні виставки і арт-проекти як в Україні, так і за кордоном.

На відкритті виставки були присутні українські та закордонні художники, журналісти українських друкованих видань, блогери, колекціонери та поціновувачі сучасного мистецтва. Завітавши на відкриття, гості мали змогу насолодитися мистецтвом, розглянути картини, поспілкуватися із засновницею галереї Лерою Літвіновою і директором арт-простору Леонорою Янко  та провести вечір у приємній атмосфері.

Любомир Мартинюк відомий не просто як автор, що має відточену техніку і прекрасну школу живопису – в своїй творчості він створює унікальне бачення природи. Полотна митця експонуються у різноманітних галереях та музеях України і  Європи. Його роботи зберігаються  в приватних колекціях на Батьківщині та за кордоном. Любомир виступає  активним учасником та організатором пленерів  як для початківців, так і для відомих художників, а також постійно бере участь у благодійних проектах.

Куратором проекту є Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery. «Натюрморт завжди був незвичайним жанром. Перші його прояви зустрічаються в художньому мистецтві ще за часів Візантійської імперії, з того часу він пройшов багато перетворень і на сьогодні є одним з  найцікавіших жанрів як для глядача, так і для художника».

«Картини здатні надихати і приносити радість, змінювати настрій і заспокоювати, приносити задоволення і відволікати від буття, вони повинні викликати у глядача емоцію та відгук - це найголовніше» - Галина Шабшай, директор Shabshai Upgrade System, член Міжнародної Асоціації Енне-типології IEA (Каліфорнія).

На виставку завітав Андрій Кравець, керуючий партнер юридичної компанії K&K LAW COMPANY, що виступає офіційним спонсором події: «Ніщо так не охарактеризує людину, як її творчість, вона окриляє, змушує думати і мріяти».

Виставка триватиме до 2 серпня.

Вхід вільний.

м. Київ, вул. Звіринецька, 47.

комментарии
Календарь
24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

26/09

  Відкриття виставки Бориса Фірцака «Різне»   З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме ...

28/09

У КИЄВІ ВТРЕТЄ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА І МЕДІА-МИСТЕЦТВА KYIV LIGHTS FESTIVAL Промінь дитячих мрій злетить до зірок під час KYIV LIGHTS FESTIVAL 28 і 29 вересня 2019 го року ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **