Наверх
Меню
Меню
Новость
30/07
27/7: відкриття мультидисциплінарної виставки про українців та (не)залежність у культурному просторі AkT
1.JPG
1.JPG

27/7: відкриття мультидисциплінарної виставки про українців та (не)залежність у культурному просторі AkT

У неділю, 29 липня, відбулось відкриття нової мультидисциплінарної виставки «27/7» у культурному просторі AkT на «Арт-завод Платформа», котра буде присвячена темі (не)залежності України, міжособистісній та людській. Виставка представлена у колаборації зі спеціальним проектом «Зовні». 45 репортажних знімків, підготовлених командою з 8-ми фотографів, операторів та режисерів програми «Орел та Решка».

«27 років незалежності послужили хорошою відправною точкою для створення цілої виставки, присвяченій цьому. Ми раді, що 85 молодих українських художників пропустили всі ці роки через призму своєї фантазії. Хочемо ще раз відмітити, що AkT є абсолютно соціальним проектом, з кожною виставкою котрий ми розвиваємо все більше», — стверджує маркетинг-директор «Арт-завод Платформа» Сергій Соколов.


Нова експозиція — про 27 років розвитку технологій, еволюції персональних брендів, культури поруч з перманентними меседжами "ти лох" на стінах хрущовок. Соцреалізм та сюрреалізм — відверта поза наших буднів. Виставка розповідає про персональний антропологічний поворот української молоді, колоніальні комплекси і про те, як ми їх деконструюємо. Про процес формування кордонів та прощання з інфантильністю. Про генерування власної системи цінностей, про пошук вектору руху та призми поглядів.

«З кожним разом наша з командою фантазія уходить за береги. У експозиції «27/7» ми поєднали харківські рейви з персонажами Бессарабського ринку. VR з несанкціонованою торгівлею. Module Live зіграють гімн у електронній варіації. Радує, що багато художників покажуть свої роботи уперше. Відкриття AkTу — начебто випускний», — ділиться своїми емоціями під час монтажу виставки куратор простору AkT Аліса Якубович.

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **