Наверх
Меню
Меню
Событие
04/08
Виставка Євгенія Шаповалова «Метаморфози» в Zavalnyi Art Center
38256466_513914129065326_322285682942803968_n.jpg
38256466_513914129065326_322285682942803968_n.jpg

Виставка Євгенія Шаповалова «Метаморфози» в Zavalnyi Art Center

4 серпня о 17.00 у виставковій залі Zavalnyi Art Center відбудеться відкриття виставки чернігівського художника Євгенія Шаповалова «Метаморфози».

В представленій серії робіт автор розкриває класичний концепт метаморфози, переходу від одної форми до іншої, та вдається до образної деконструкції об’єктів та предметів. В той же час, відштовхуючись від класичного живопису, автор реалізує у своїх творах емоційне переживання естетики жіночого тіла та квіткового цвіту, яке межує з античними уявленнями про золотий перетин.

«Метаморфози» Співвідношення ідеального та реального мандрує думками людей. Це розділення та пошук дотичних знаходило свій прояв у багатьох аспектах культури, і зрештою – науки. Проте чи дійсно люди можуть поглянути на себе і світ неупереджено? Наша культура та наука є антропоцентричними – ми не можемо не мислити як люди. В цьому ракурсі ми могли би звернутися до джерела людських архетипів – міфології.

Формулюючи ідею «метаморфоз» автор даної виставки концептуально виокремив архетипний мотив переходу людського тіла в натуралістичну природу. Подібні містичні концепції спрадавна були ланкою між сполученням людської культури з Природою. В представлених роботах присутня чітка лінійність тіла, яка є вираженням ідеального сприйняття – раціональності та антропоцентризму. Плавні переходи фізики тіла в нібито неживу природу квіткового цвіту є прямим підкресленням відносності нашого відділення від природи. Ці майже класичні метаморфози покликані, як і в стародавні часи, передати відчуття таємниці життя та його невичерпної повноти.

Автор тексту: мистецтвознавець, доктор філософії Святослав Подлевський

Євгеній Шаповалов – графік, живописець.

Член Спілки Художників України. Працює та проживає в місті Чернігів. Народився 1 січня 1986 р. у місті Сімферополь в сім’ї художників. Активний учасник обласних всеукраїнських виставок, проектів, пленерів.

Запрошуємо Вас відвідати виставку Євгенія Шаповалова «Метаморфози», яка проходитиме в Zavalnyi Art Center / Завальний Арт Центр з 4 по 29 серпня за адресою: м. Київ, в. Староноводницька 31.

комментарии
Календарь
17/09

17 вересня, о 12.00, в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні відкриється виставка "Україна. Незакінчена війна". Керівник проекту - Любов Легасова. В експозиції ...

18/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку скульптури Дмитра Грека «Мелодія буття». Звучання життя у просторі часу народжує неповторну ...

19/09

З 19 вересня по 27 жовтня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Музейна збірка. Федір Захаров. До 100-річчя від дня народження». Видатний художник, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **