Наверх
Меню
Меню
Событие
02/08
Урочисте оголошення переможця конкурсу творчих робіт «Відзнака імені Сергія Нігояна»
Сергій Нігоян (фото Давидова Марина).JPG
Сергій Нігоян (фото Давидова Марина).JPG

Урочисте оголошення переможця конкурсу творчих робіт «Відзнака імені Сергія Нігояна»

2 серпня – день народження Сергія Нігояна, палкого патріота нашої країни, що мріяв про її світле майбутнє так гаряче, як мріють про це лише у 20 років.  Життя Сергія обірвалося 22 січня 2014-го на Грушевського. Сергій мріяв про акторську кар’єру і планував втілити свою мрію, тільки-но закінчиться Майдан. Але не встиг.

В пам’ять про Сергія, для втілення його мрій в життя, ГО «Родина Героїв Небесної Сотні» започаткувала Відзнаку імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна, в рамках якої щороку проводитиметься конкурс творчих робіт на його честь. Відзнака покликана підтримувати молодих українських митців, які, подібно Сергію, вбачають у творчості засадничі основи розвитку сучасної України, прагнуть до створення новітніх форм і сенсів мистецтва.

І саме в день народження Сергія Нігояна  - символічно -  на Майдані Незалежності відбудеться урочисте оголошення переможця конкурсу творчих робіт «Відзнака імені Сергія Нігояна».

Церемонія оголошення результатів конкурсу відбудеться у стилі «несанкціонованого мітингу». Ви не почуєте жодної музичної фрази ані учасників конкурсу, ані переможців, адже мета конкурсу - створення музичного твору, звукової інсталяції. Сам твір ми почуємо у листопаді, в рамках відзначення 5-ї річниці Революції Гідності попередньо в рамках міжнародної виставки у Мистецькому арсеналі.

 

Перший конкурс проектів аудіо та мультимедійних інсталяцій у публічному просторі було проведено в 2018 р. Співорганізаторами конкурсу проектів виступили мистецьке об’єднання «ВАВІЛОН 13» та Асоціація електроакустичної музики при Київській організації НСКУ.

 

В конкурсі взяли участь студенти та випускники вищих навчальних музичних закладів, а також медіа-артисти України та української діаспори віком до 35 років.             

 

Взяти участь в роботі журі конкурсу зголосилися знані українські митці: композитори: Леонід Грабовський, Кармела Цепколенко, Олександр Щетинський, Іван Небесний, Остап Мануляк, Алла Загайкевич, режисери: Сергій Проскурня та Володимир Тихий.

 

Відзнака імені Сергія Нігояна заснована в рамках проекту «Відзнаки Героїв Небесної Сотні», завдяки підтримці платформи  «Велика ідея» і Міжнародного фонду   «Відродження» та партнерам: Українському інституту національної пам'яті, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності».

 

Довідка: Громадська організація «Родина Героїв «Небесної Сотні»  була утворена влітку 2014 р. Представники родин загиблих Героїв «Небесної Сотні» об’єдналися у громадську організацію, щоб захистити честь і гідність своїх рідних - мирних громадян, які загинули під час протестів на Майдані, вимагати належного судового розслідування злочинів, вчинених на Майдані та попередити виникнення безкарності щодо осіб, які віддавали та здійснювали злочинні накази. На сьогодні організація об’єднує представників більшості  родин Героїв «Небесної Сотні» - Героїв України. Членами організації є 169 членів організації – батьки і матері Героїв, дружини або чоловіки, їх сини, доньки, онуки, рідні брати і сестри та інші близькі родичі. Організація є неприбутковою, її діяльність здійснюється  на засадах добровільності та самоорганізації.

Фото: Давидова Мирина

комментарии
Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **