Наверх
Меню
Меню
Новость
02/08
“Натяжіння” Лесі Хоменко
Хоменко2.jpeg
Хоменко2.jpeg

“Натяжіння” Лесі Хоменко

Вже у вересні в Voloshyn Gallery  художниця Леся Хоменко представить свою нову виставку «Леся Хоменко та її школа».

Художниця Леся Хоменко програмно працює з деконструкцією картини. Використовуючи свою академічну пост соц-реалістичну освіту, вона досліджує можливість живопису бути знову політичним в сьогоднішньому контексті. 

В останніх проектах Хоменко деконструює не тільки зображення, але і всі складові картини – її матеріальні носії. Вона розглядає картину як фізичний об’єкт, водночас позбавляючи її герметичності. Картини Лесі Хоменко завжди взаємодіють із виставковим простором і кожен їх елемент підлягає пильній увазі.

В новій серії робіт Хоменко використовуе синтетичне полотно, біфлекс та синтетичні акрилові фарби. Зображуючи фігури людей, художниця деформує зображення з допомогою натяжки полотна на підрамник. Підрамник завжди залишається невидимою, маргінальною частиною картини. Він часто підлягає заміні або натяжка відбувається без участі автора. В своїй роботі Хоменко перетворює процес натяжки, який вона сама не надто любить, в жест, який остаточно визначає зображення.

Завдяки еластичності біфлексу, натягування перестає бути малоприємною рутиною, перетворюючись на додатковий інструмент роботи з візуальністю. Намальовані фігури втрачають первісний вигляд і набувають нової якості, нової ідентичності.  Сам процес натяжки стане невід’ємною частиною авторського висловлювання, а підрамник – незамінним елементом. Художниця планує в своїй новій серії з десяти великоформатних картин показати динамічний взаємозв’язок між фігурами, що завдяки авторській натяжці, деформуються та утворюють фантастичний танок на межі жаху і краси.

Матеріали надані Voloshyn Gallery 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **