Наверх
Меню
Меню
Новость
04/08
Виставка живопису та скульптури художника Олександра Яновича «31 липня»
1.jpg
1.jpg

Виставка живопису та скульптури художника Олександра Яновича «31 липня»

З 31 липня по 19 серпня 2018 року в галереї «Білий Світ» представлена виставка живопису та скульптури художника Олександра Яновича «31 липня».

У київському центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» відбулось відкриття виставки Олександра Яновича, названої на честь дати свого початку – 31 липня. Виставка складається з живописних робіт (серед сюжетів присутні портрети, пейзажі, анімалістика) та керамічних скульптур. Особливе місце займають масштабні, яскраві краєвиди, зображені на полотнах у всю ширину стіни. На них можна знайти і Грецію за тихої ясної погоди, і суворі, фактурні, майже тривимірні перуанські гори, енергетика яких відчувається навіть при погляді з протилежного боку виставкової зали. Виставка готувалася більше року, проте найновіша з робіт була написана у самісінький переддень відкриття і досі пахне свіжою фарбою.

У своїй промові художник пояснив, що він обрав для виставки назву, що відображає принцип «Тут і Тепер», за яким живе: найкращий і найважливіший день з усіх – це Сьогодні. Саме і лише Сьогодні ми можемо вчинити те, що бажаємо, і за що будемо вдячні собі наступного дня. Живописні роботи, представлені у експозиції цього разу, відображають плеяду різномастих, не схожих один на одного Сьогоднішніх днів. Відчуття кожного з них настільки складно передати словами, що доводиться брати пензля і створювати картини, що, як і дні нашого життя, мають зовсім різні формати та сюжети.

Які почуття мають виникнути у відвідувачів при спогляданні робіт? Олександр Янович відповідає, що він вклав у свої картини конкретні, особисті емоції та стани, проте розраховує, що кожен глядач знайде індивідуальні асоціації та настрої. Враження поціновувачів мистецтва, що 31 липня завітали на Пушкінську-21а, підтверджують цей розрахунок: у книзі відгуків залишилися записи як про радісні почуття, так і про смуток з ностальгією, навіяні сполуками пастельних кольорів.  

Команда ЦСМ «Білий Світ» також влаштовує та підтримує різноманітні мистецькі проекти. У вересні за їхньою ініціативою відбудеться подія міжнародного значення – Трієнале малих форм друкованої графіки «Intaglio». А одразу після виставки «31 липня»  у стінах «Білого Світу» представлятиметься ідейно новий для українських галерей проект «Парадний Портрет», в якому відомі художники продемонструють свої трактування урочистих образів діячів незалежної України. 

Виставку «31 липня» можна побачити до 19 серпня за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 21а. Галерея «Білий Світ» працює з 11:00 до 19:00, понеділок – вихідний. Вхід вільний.

 

Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ»

(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

 

комментарии
ТОП Новость
22/06

Carbon Art Lito - серія літніх подій, започаткованих громадською організацією Карбон, присвячених медіа мистецтву в просторі резиденції 13го павільйону ВДНГ. Кожні 2 тижні, в суботу, починаючи з 25 травня ...

17/06

ІСХОД. БІРЮЧИЙ 019. ЧОРНОГОРІЯ  EXODUS. BIRUCHIY 019. MONTENEGRO   Куратор: Костянтин Дорошенко (Київ, Україна) Комісар: Петар Чукович (Petar Ćuković, Подгориця, ...

Календарь
20/06

 Микита Зігура НОВА АРХЕОЛОГІЯ 20 червня Mironova Foundation презентує персональний проект Микити Зігури «Нова археологія». Проект присвячений актуальній темі збереження навколишнього ...

20/06

З 20 червня  по 15 вересня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Літній щоденник». Музейна збірка. На виставці буде представлено «збірник вражень» ...

20/06

У мистецькому просторі АКТ на території Арт-завод Платформа відбудеться відкриття нової виставки, створеної у колаборації з молодим візуальним видавництвом BOOKSHA та об’єднанням УФА. 20 червня ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **