Наверх
Меню
Меню
Событие
09/08
РЕЧОВИЙ ДОКАЗ №1. Друкована графіка
afisha.jpg
afisha.jpg
2.jpg
2.jpg
3.jpg
3.jpg
Кравець.jpg
Кравець.jpg
Ярош-Ходькова.JPG
Ярош-Ходькова.JPG
afisha.jpg
2.jpg
3.jpg
Кравець.jpg
Ярош-Ходькова.JPG

РЕЧОВИЙ ДОКАЗ №1. Друкована графіка

Перша акція в межах мистецького простору «Речовий доказ» — виставка естампу київських художників, що активно співпрацювали з нещодавно зачиненою культурною лабораторією «Educatorium». Саме там митці проводили не тільки персональні та колективні виставки, але й влаштовували творчі дискусії та майстер-класи.

«Речовий доказ №1» —  акт підтримки творчого осередку на вулиці Рейтарській, 8 б та водночас висловлювання щодо неприйняття тієї ситуації, яка  склалася в ареалі заповідної зони Софії Київської. Митці підтримують ініціативу громадського об’єднання «Рейтарська спільнота» та ініціюють серію виставок, протестуючи таким чином проти незаконного заволодіння об’єктами нерухомості та забудови історичної частини Києва.

В експозиції представлено графічні твори — екзистенційні візії,  що  оповідають про оточуючий світ людини та її роль у ньому.  Серед учасників виставки:  А. Гоц, М. Завальний, Г.  Іваненко, Д. Красний, Т. Коблюк, В. Кравець, Є. Полосина,  О. Сабко, Н. Савенко, А. Ходькова та К. Ярош.

Окремим блоком експоновано графічну серію М. Вайсберга «Тумани» із масштабного циклу «Слабкий антропний принцип».

Відкриття  виставки “РЕЧОВИЙ ДОКАЗ 1”  відбудеться 9 серпня о 19:00.

Галерея “Речовий доказ”, м. Київ, вул. Рейтарська, 8Б, другий поверх.

Вхід вільний  

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **