Наверх
Меню
Меню
Новость
22/08
Антон Логов відкрив виставку в Одесі
image.jpeg
image.jpeg

15 серпня, в одеській галереї Invogue#ART, відкрилась виставка Антона Логова «Біля моря».

"Я з тих художників, які руйнують всілякі рамки і кордони, які заважають рухатись вперед. Коли я навчався в Одеському художньому училищі, всі викладачі і друзі були впевнені,що я все життя буду займатись тільки живописом. Коли я навчався в НАОМА (Академія мистецтв в Києві), то всі викладачі і друзі вважали, що я все життя буду протестувати проти всього старого в мистецтві. Всі, хто мене знав ще 6-7 років тому, були впевнені, що я буду завжди займатись абстрактним живописом. Друзі з фейсбуку пару років тому вважали мене фотографом, тому що я багато викладав у соцмережі концептуальних фото. Останнім часом я захопився трохи перформансом і зробив багато графічних робіт. Але найбільше людей знають мене переважно по інсталяціям," - каже Антон Логов.

  

Виставка «Біля моря» – це велика інсталяція у просторі. Вона складається з різних робіт, які об'єднує тема рідного міста Антона Логова, де йому добре. А, можливо, і погано. Але він переживає це у своїй уяві, представляючи себе біля моря. Ні, це не реальність. Це такий емоційний стан. Це виставка-мова, монолог і, можливо, щоденник думок і емоцій одночасно. Це медитативний стан, в який кожен може увійти і зупинитися у часі. Цьому сприяють саме абстрактні роботи. Частина з них представлена на папері, на деяких переважають слова. 


Море, дорога, сміх – прості образи, які оточують кожного з нас. Мальовничу складову вносять роботи на полотнах, виконані маслом або акрилом. Важливим компонентом виставки стане мольберт, на якому Логов працював під час навчання в Одеському художньому училищі. Він представлений на виставці поруч із підрамниками і живописом київського періоду у формі інсталяції. Експозиція виставки ще раз нагадує, що місто, де пройшла твоя юність – назавжди з тобою. Виставка, як поетична метафора. Абстрактні малюнки Антона Логова – це справжня реальність, яку вже не схопити.


 

Антон Логов – український художник, автор об'єктів та інсталяцій. Народився у 1984 році у місті Роздільна Одеської області. У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова, у 2010 році – Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. З 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Живе і працює у Києві.

Invogue#Art – галерея сучасного мистецтва, розташована у центрі Одеси. Галерея є частиною Invogue concept store – поліфункціонального простору, на 900 метрах якого розташовані також бібліотека, лекційний зал, мультибрендовий магазин одягу, взуття та аксесуарів, фотостудія і кафе. 

Виставка триватиме з 15 серпня по 15 вересня 2018 року.

Кураторка - Катерина Тейлор

Координаторка - Ольга Кос

Адреса: м. Одеса, вул. Катеринінська, 25

Фото Олега Сенькова

 

комментарии
Календарь
24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

26/09

  Відкриття виставки Бориса Фірцака «Різне»   З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме ...

28/09

У КИЄВІ ВТРЕТЄ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА І МЕДІА-МИСТЕЦТВА KYIV LIGHTS FESTIVAL Промінь дитячих мрій злетить до зірок під час KYIV LIGHTS FESTIVAL 28 і 29 вересня 2019 го року ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **