Наверх
Меню
Меню
Новость
27/08
Галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє дебютний проект молодого митця Олександра Ґеффена «Дослідження форми»
39786305_1942127895856799_4148565931192221696_n.jpg
39786305_1942127895856799_4148565931192221696_n.jpg

Галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє дебютний проект молодого митця Олександра Ґеффена «Дослідження форми»

 

Галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «Дослідження форми», дебютний проект молодого й талановитого митця Олександра Ґеффена. Живописна серія намагається розкрити таємниці Всесвіту шляхом естетичного дослідження сакральної геометрії, що обумовлює світобудову. Мандруючи сторінками історії цивілізації, Ґеффен запрошує глядача до діалогу з його вигадливими абстрактними «мислеформами», відсилаючи до біблейських сцен, індуїстської кастової системи, епізодів з історії мистецтв та відомих живописних робіт. За словами митця:

«Світ навколо нас вкрай гармонійний. Уявіть собі людину, у якої рука буде більше за голову, або ніс нижче на 4 сантиметрів. Така людина буде недоладною, хоча це лише сантиметри відхилення від нормальної, у нашому розумінні, пропорції. Ця формула «нормальності» працює і по відношенню до світу, що нас оточує. За складністю фігур приховуються прості форми: математична закономірність. Математично обумовлені «формули краси» були у Вітрувія (широко відомі завдяки ілюстрації Леонардо да Вінчі) та Ле Корбюзьє з його модулором. Який зміст закодовано в цій красі? Про що вона говорить з нами?»

Незважаючи на еклектичність митців, що вплинули на Ґеффена (Френсіс Бекон, Леонардо да Вінчі, Пітер Брейгель старший, Марк Ротко, Еґон Шіле та ін.) та стилістичну варіативність його робіт (автор звертається до пуризму, геометричної абстракції, живопису кольорового поля та орієнталізму), картини говорять власною пластичною мовою. Це не монолог, а багатовимірний діалог: з глядачем, з попередниками, зі Всесвітом. Всі фігури виведені за системою «Модулор», створюючи стійкий паттерн, або алфавіт, а парафінові лінії – це «нитка історії», її значні та тривіальні події, це світ, що «немов кинутий клубок пряжі, сам собі розгортається і котиться далі», такий, яким його уявляли адживіки, стародавні індійські філософи-опозиціонери.

Про художника

Ґеффен (Ковальов) Олександр Олександрович народився 28 грудня 1989 року, тож пам’ятає світ до розповсюдження інтернета. Закінчив Міжнародний Соломонів університет у Києві за спеціальністю «комп’ютерні науки», але жага до розуміння світобудови та її естетичного виміру не вщухала. Олександр факультативно відвідував Відкритий університет Ізраїлю («історія єврейського народа»), Київський Державний Інститут Декоративно-Прикладного Мистецтва і Дизайну імені Михайла Бойчука («живопис»), Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого («операторське мистецтво»), Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури («теорія та історія мистецтва»).


Творчий потенціал митця проявлено крізь призму дослідницької роботи, що розвивається у наступних напрямах: дослідження форми, дослідження кольору і фігуративне мистецтво. В арсеналі художника акрил, парафін, сусальні матеріали, поталь, смола, лайнери, акрилові маркері і нитки. «Дослідження форми» – перша персональна виставка молодого митця.

23.08 - 05.09.2018

Triptych: Global Arts Workshop

Андріївський узвіз, 34, м. Київ, Україна

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **