Наверх
Меню
Меню
Событие
01/09
Антон Логов. Майстер-клас "Діалоги"
image.jpeg
image.jpeg

Першого та другого вересня з 12.00 і до 16.00 в рамках фестивалю CHERNOBYLING 2018 на ВДНГ в 13-му павільоні на вас чекає майстерклас від Антона Логова на тему «Діалоги»

Антон Логов -  відомий український митець, що працює в таких жанрах, як інсталяція, живопис, просторові об'єкти, колаж, графіка та фото навчить вас працювати з простором за допомогою написів на заздалегідь підготовлених предметах, з яких ми сформуємо просторову композицію. Давайте створювати разом! 

CHERNOBYLING 2018: перший постапокаліптичний фестиваль urbex, музики та мистецтв незабаром у Києві!

Приготуйтесь до останнього шаленого уік-енда цього літа!

З 31 серпня по 2 вересня в Арт-просторі “Carbon” (павільйон №13) на ВДНГ вибухне мікс із музики, драйвових подорожей, постапокаліпсису та мистецтва.

Вперше у Києві – фестиваль Chernobyling.

Для вас – 15 гуртів та діджеїв, повітряний та атомні цирки, підземний кінотеатр, VR-простір, бойова арена, храм та інші пригодницькі локації, що занурять вас до постапокаліптичного світу Чорнобилінгу.

Тих, хто ближче до мистецтва – запрошуємо на лекції, воркшопи, атмосферні виставки та перформанси від українських та європейських митців, зокрема Антона Логова.

Тих, хто цікавиться історичним контекстом чорнобильскої Зони – запрошуємо на лекції та захоплюючі розповіді від тих, хто брав участь у дослідженні території та ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Для тих, хто прагне буквально відчути на дотик закинуті світи, уявний та реальний, буде можливість відправитись у тури до Чорнобиля або закинутими місцями Києва.

Увесь прибуток від фестивалю та благодійного туру 3 вересня буде передано на користь фонду “Діти після Чорнобиля”. 

Кураторка - Олександра Халепа​.

Адреса проведення фесту: Київ. Проспект Академіка Глушкова, 1, 13 павільон.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **