Наверх
Меню
Меню
Событие
04/09
Перша Міжнародна Трієнале Малих Форм Графіки “Intaglio
плакат - мини.jpg
плакат - мини.jpg
3.jpeg
3.jpeg
2.jpeg
2.jpeg
медаль и каталоги.jpg
медаль и каталоги.jpg
1.jpeg
1.jpeg
плакат - мини.jpg
3.jpeg
2.jpeg
медаль и каталоги.jpg
1.jpeg

Перша Міжнародна Трієнале Малих Форм Графіки “Intaglio

З 4 вересня по 3 жовтня у Центрі Сучасного Мистецтва “Білий Світ” проходитиме виставка робіт учасників Першої Міжнародної Трієнале Малих Форм Графіки “Intaglio”.

 

Міжнародний конкурс малих форм графіки в Україні проводиться вперше. На виставці, що підсумовує цю визначну подію, будуть представлені роботи майстрів графіки з усього світу – від Японії до Аргентини, загалом з більш як 15 країн. В конкурсі взяв участь 51 митець, а кількість надісланих робот сягає ста. Всі роботи є мініатюрами, виконаними в техніках глибокого друку. Естампи, що демонструватимуться, вражають своєю різноманітністю та витонченістю. Кожен автор пройшов особистий творчий шлях, винайшов власні прийоми та володіє секретами, що роблять його роботи унікальними.

Історики вважають, що деякі техніки глибокого друку з’явилися завдяки давнім майстрам ювелірної справи. Колись вони робили відтиски візерунків на папері, використовуючи свої дорогоцінні вироби з гравіюванням, щоб зберегти зображення орнаментів або щоб перевірити їхню якість. В наші дні відбувається повернення та розквіт Інталіо, урізноманітнення способів друку, стає можливим поєднувати старовинні прийоми з новітніми технологіями.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 4 вересня о 17:00. Відвідувачі побачать нагородження переможців Трієнале, презентацію каталогу виставки, познайомляться з роботами, що брали участь у конкурсі, та видатними стародруками з колекції укладачів Трієнале. До цієї події були виготовлені спеціальні винагороди переможцям – авторські медалі з чистого срібла у формі колеса печатного станка.

Оголошення переможців відбулося цього серпня. Першу премію отримує Karol Felix (Словаччина) з роботами “Interior of desire” та “Gate”. Другу премію отримує Лев Алімов (Білорусь) з роботами “Born in Mask” та “The Hot Autumn on the Hudson River”. Третю премію – Валерій Дем'янишин (Україна) з роботами “Берег” та “Жорно”.

Почесні медалі та особливі відзнаки суддів отримують митці: Костянтин Антюхін, Україна; Oksana Budna, Польща; Vladimír Gažovič, Словаччина; Олег Денисенко, Україна; Ігор  Подольчак, Україна; Роман Романишин, Україна; Aniello Scotto, Італія; Shigeki Tomura, Японія; Юрій Яковенко, Білорусь; Владислав Єрко, Україна; Микола Журавель, Україна; Костянтин Калинович, Україна; Павло Маков, Україна; Sabine Delahaut, Франція; Крістіна Ярош, Україна; Оксана Стратійчук, Україна; Богдан Пікулицький, Україна; Роман Сустов, Білорусь; Deborah Chapman, Канада.

 

Відкриття виставки – 4 вересня о 17:00.

Експозиція триватиме до 3 жовтня.

Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ»

(Київ, вул. Пушкінська, 21а)

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **